• bookmark

Adam Sandler Kimdir ve Serveti Ne Kadar?

adam sandler

Dünyanın en zenginleri hakkında konuşulduğunda Adam Sandler hakkında konuşmadan bu konuşmayı bitirebilmemizin bir yolu yok.

Adam Sandler, 1966 yılında Brooklyn’de doğdu. 6 yaşındayken New Hampshire, Manchester’a taşındı. New York Üniversitesi’nin Tisch Sanat Okulu’ndan mezun olmadan önce, profesyonel olarak çalışmaya başladı. Remote Control, Cosby Show gibi yapımlarda yer aldı.

Saturday Night Live’de yıldızı parladı. Daha sonra şovun yaratıcısı / baş yapımcısı Lorne Michaels’ın ekibine tavsiye edildi ve 1990’da yazarlardan biri olarak işe alındı. Bundan kısa bir süre sonra oldukça ünlü oldu.

adam sandler küçüklüğü

Spanglish, Zohan, Grown Ups, Jack and Jill gibi yapımlarıyla yüksek gelirler elde etti. Şu an yıllık geliri tahminen 50 milyon dolar civarına ulaşıyor. 50’den fazla stüdyo filminde yer aldı ve film başına için en az 20 milyon dolar kazandı. Ayrıca, 2014 yılında Netflix ile büyük bir anlaşma imzaladı. 250 milyon dolara 4 film çekecekti.

2017 yılında Netflix ile yeniden anlaşma imzaladı. Aynı anlaşma yine devam etti. Gerçek şu ki, filmlerin çoğu oldukça kötü eleştiriler aldı. Ancak hala 500 milyondan fazla izlenen saatle en çok izlenen filmlerden biri.

adam sandler netflix

Bugün, 2020’de Adam Sandler’in net serveti 420 milyon dolar civarında.

Netflix için filmlerin iyi olup olmadığı önemli değil, izlenen saat miktarı önemlidir.

İlginizi Çekebilir:  Prenses Estelle Kimdir?

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Ücretsiz Abonelik