Ilıklı, sevecen, romantik ve zekidirler. Mükemmel bir hayat arkadaşı oldukları söylenir. Gururlu aslan burcu erkeği iltifatlardan çok mutlu olur. Asla kin tutmaz. Hareketli ve neşeli yapısı ile ortamların vazgeçilmez insanıdır. Rahatına çok düşkün olup, sosyal aktivitelerde bulunmayı çok severler. Gezmek ve eğlenmek için yaratılmışlardır.

Aslan Burcu Erkeği Özellikleri

Sorumluluk sahibidirler ve çok detaycıdırlar. Emir almaktan asla hoşlanmazlar, pratik düşünürler. Merhametli bir yapıları olduğu için tüm çevresinin dertleriyle yakından ilgilenirler. Fazlasıyla girişken ve dostane yapıları vardır. Tasarruf yapmayı sever fakat bir o kadar da cömerttir.

Romantik insanlardır ve aşkı dibine kadar yaşamayı severler. İyi bir konuşmacı olup, her ortamda kendilerini göstermeyi çok iyi bilirler. Çevresinden sürekli olumlu sözler duymak isterler. Aslan burcu erkeği çevresindeki insanların her konuda başarılı olmasını ister. Kendisi de çok başarılı bir iş adamı, eş ve baba adayıdır.

Aslan Burcu Erkeğinin İş Hayatı

Aslan burcu, iş hayatında oldukça popülerdir. Girişken ve sosyal aktivitelere katılması sebebi ile ofislerin eğlenceli elemanıdır. Bunun dışında işine düşkündür ve bir işi düzgün yapmayacaksa, o işi yapmaz. Sorumluluk sahibi olmaları nedeniyle aldıkları her işi layıkıyla yapmaya özen gösterirler. Hiç ara vermeden uzun süre çalışma yeteneğine sahiptir. Onu ilgilendiren tek şey görkemli ve gösterişli olmaktır. Gençlerle çalışmaktan büyük zevk alır.

Aslan Burcu Erkeğinin Sağlık Durumu

Sürekli hareket halinde olduğu için çok fazla yorulur. Bu nedenle çevresindeki insanların bu insanlara ara sıra dinlenmesi gerektiğini söylemeleri gerekmektedir. Özellikle kalp sorunları ile gündeme gelir. Biraz daha sakin bir hayat sürmesi, herkes için daha iyi olacaktır. Grip gibi hastalıklar aslan burcu erkeği için önemsizdir, çoğu hastalığı ayakta atlatır. Vitamin eksikliği konusunda kendisini özen göstermeli, daha fazla yeşil tüketmelisin.

Aslan Burcu Erkeğinin Aşk Hayatı

Şeytan tüyü var derler ya, işte sen osun. Gezmeyi ve eğlenmeyi çok seversin fakat konu ikili ilişkilere gelince sen sen değilsin. Duygularını iyi kontrol edebilen, sakin ve akılcı bir yapıya bürünürsün. Asalet kanında var. Affedici yapın bile buna örnek gösterilebilir. Seninle olmak çok zordur, sensiz olmak daha da zor.