Aslan burcu kadınının kalbinin saflığı onun başına birtakım işler açabilir. Diğer kadınlar onu hiçbir zaman çekemezler. Hatta evli ise kocasından bile ayırmak isteyenler olabilir. Bu amacı için büyüye bile başvuranlar vardır demek yalan sayılmaz. Yıldız nameleri bakımından dost seçeceklerse ikizler burcunu tercih etmeleri önerilmektedir. Çünkü ona yıldızen daha yakındır. Her zaman ılımlı ilişkilerin başında gelir. Ancak ve anca Boğa grubundan daima kaçınılmalıdır, onlar aslanlar için tehlikelidir ve bir numaralı düşmandır.

Aslan Burcunun Evlilik Hayatı

Aslan burcuna göre beyaz renkli erkeklerden iyi görünürken esmer erkeklerden kaçınmaları gerekmektedir. Aslan burçlarının hareketli hayatlarından ötürü başından iki veya daha fazla olabilecek bir evlilik geçebilir. İlk kocasına kendisi bilerek baskı uygular ve şiddetli geçimsizlik sonucu ayrılabilir. Ayrıldıktan sonraki diğer eşi ona baskı yapar ve kendi yaptığı bu işkenceyi günün birinde kendisi çeker.

Yıldız name haritasına göre çocukken genel olarak annesi ve babası tarafından çok ama çok sevilir. Daima kardeşleri arasında en çok sevilen ve sayılan aslan burçlarıdır. Kadınlar arasında en güzeli de çoğu zaman aslan kadınlarıdır. Annesi ve babasından genetik miras kalıp kalmaması onlar için çok önemli değildir. Orta yaşlarda eğer dikkat etmezse ve hareketlerini frenlemezse servetini kaybeder. Parasız kalabilir ama bir süre sonra yavaş yavaş kendini toparlar.

Aslan Kadını Aşk Hayatı

Çocuğu olur veya hiç olmaz. Çocuğunun olmayışı aslan burcu kadınında biraz sinir yaratabilir. Aslan burcu aşk yarası aldıysa çabuk iyileşir ve kendini toparlar. Çocuklara olan sevgisi daima büyüktür. Kendi çocuğu olmasını işte bu yüzden ister. Deniz yolculuğu yerine her zaman kara yolculuğunu tercih eder. Dikkat edilmesi gereken bir diğer konuda aşırı hassas olmasıdır. Ümit ve hayalleri çok yüksektir. Umutsuz, karşılıksız ve içine attığı aşkları hep vardır. Bu duygular onu yıpratabilir, üzebilir ama kendini her zaman çok çabuk toparlayabilir. Ummadığı anda beklemediği yerlerden eline büyük bir para geçebilir ve mutlu olabilir.

Turuncu renkleri çok sever ve renk giymekten her zaman hoşlanır. Elmas ve yakutun kendine mutlaka uğur getirdiğine inanır. Kendini kalabalık ortamlarda övmekten hoşlanır. Kendini çok beğenir. Her şeye sahip olma arzusu vardır. Bu duygu ona çok zarar verir. Cömerttir bu yüzden kullanılır. Erkekleri etkilemek ve büyülemek için portakal çiçeğinin ağır olduğu kokular kullanır. Parfüm kullanmayı çok sever. Bir erkekten alacağı kırmızı gül onun için son derece önemli bir adımdır.

Aslan burcu kadınlar genellikle hasta olma sebepleri aşırı soğuklardır. Soğuk havalar onlara asla iyi gelmez. Aslan burçları tamamen sıcak ayların güçlü kadınıdır. Tatili aşırı sever bu yüzden yaz aylarında daha neşeli ve hareketlidir. Tabii ki tatili ne kadar sevse de denizden ve deniz yolculuğundan çekinir. Çünkü genel olarak batma ve boğulma korkusu yaşamaktadırlar. Onlar için deniz tehlikelidir. Kesinlikle deniz yolculuğundan bir şekilde kaçınmalıdır.