Bacardi Breezer; Limon, şeftali, ananas, elma, yakut greyfurt, limon, portakal, böğürtlen, karpuz, kızılcık, hindistan cevizi, ahududu, yaban mersini, nar, çilek ve mango ve çeşitli meyve lezzetlerinde gelir. Çikolata aroması da mevcuttur.

İçecek özellikle Hindistan, Avrupa, İsrail, Kanada ve Avustralya’da popülerdir ve Çin’de de mevcuttur. Hindistan’da, Bacardi Breezer içmeye hazır olanlara ilk katılımcı oldu ve şu anda kendi segmentinde pazar lideri olarak görülüyor. Tayland’da esintiler aslında şarap soğutucularıdır, ancak yine de meyve içerdikleri görünümünü verirler. Breezer Spritzed adı verilen yeni bir meyve şarabı bazlı varyant piyasaya sürüldü. Yeni varyant piyasada çok iyi kabul edildi.

Breezer alkol mü?

Evet. Hindistan’da %4.8 alkol içerir. Bu çok fazla alkollü içecekten daha hafiftir, ancak alkolsüz değildir. 275 ml içerseniz, 30 ml viski veya votka ile aynı miktarda toplam 13 g alkol alırsınız.

Çeşitli Ülkelere Göre Breezer Alkol Yüzdesi

Avustralya’da %4.4 alkol, Avrupa’da %4/%5 Kanada, İngiltere’de %6.6 ve Hindistan’da %4.8 içerir.

Hindistan’da Mevcut En İyi 10 Breezer Lezzeti 2020

Şeftali:

Hafif şeftali aromasıyla serinletici içecek oluyor ve tat tomurcuklarını uyarıyor. İçecek, biraz rom veya votka karıştırarak inanılmaz bir kokteyl hazırlamak için yaygın olarak kullanılıyor. Sıcak bir yaz gününde plaj partinize veya havuz partinize ritim ekleyen mükemmel bir içecek arıyorsanız, bunu seçmelisiniz.

Şeftali esintisinin meyve bazlı hafif aromalı tadı, onu her plaj partisinin düzenli bir üyesi yapar. Ferahlatıcı tadı ile sevilen, her nektarinin damlalarından Bacaradi rom ve votka ile karıştırılır.

Lychee:

Lyche furitini sevenler için, Bacardi Breezer Flavors, Hindistan’daki Lychee lezzetinin zengin tadı ile sizin için burada. Konuklarınıza bu lezzeti sunarak küçük aile toplantılarına mutluluk katabilirsiniz. Henüz test etmediniz mi? Bu tatlı tatma içeceği ile damak tadınızı ve zihninizi gençleştirin.

Ananas:

Ananas özü Breezer, sıcak yaz günlerinde damak tadınızı memnun eden tatlı ama keskin bir tada sahiptir. İçecek, bu tropikal meyvenin büyük özü için büyük talep görüyor. Bu nedenle birçok kişi tarafından yılın herhangi bir gününde veya mevsiminde seviliyor.

Çilek:

Çilekleri sevenlere özel bir tat. Çilek Breezer içeceği, çilek renklerine benzemiyor. Aroma ve tat açısından tamamen farklıdır. Bununla çilek için özlem bitecektir.

Mango:

Herkes tarafından sevilen meyve; yılın sınırlı bir süresi boyunca görülse bile, Mango Breezer ile her mevsimde tadını çıkarabilirsiniz.

Böğürtlen:

Böğürtlen aromalı dondurma duydunuz ama içeceğini duydunuz mu? Yerel içki dükkanına gidin ve Blackberry lezzetindeki Bacardi Breezer’ı alın. Bu öz size inanılmaz bir tat sunacak ve buna olan sevginizi artıracaktır.

Jamaika Zehiri:

Tutku meyvesi Jamaican Poison ile yapılan en çok satan Bacardi Breezer Flavors çeşididir. İçecek, harika tadı ile ünlüdür. İçeceği birkaç kat daha lezzetli hale getiren bir badem ve narenciye ekine sahiptir. Bu sarı renkli içecek daha az çekici olmasına rağmen harika bir tada sahip, yeni bir şeyler denemek isteyen insanlar arasında yüksek talep görüyor.

Misket Limonu:

Kireç esintisi ağız sulandıran sitrik tadı ile popüler olan lezzetler, aşırı tatlılıkla ferahlatıcıdır. İçecekler, üst sıralarda yer alıyor ve sıcak yaz günlerinde planlanan parti için en iyi içecek.

Yaban mersini:

Bacardi Breezer Flavors’ın en çok satan diğer içeceği, koyu kırmızı rengiyle herkesi büyüler ve herkese hitap eder. Tat tomurcuklarınızı gıdıklayan keskin tadı ile ünlüdür. İçecek oldukça bağımlılık yapar ve piyasada kolayca bulunur.

Avantajları

İçecek birçok lezzette mevcuttur, böylece çeşitli lezzetler sunar.

İlk kez içenler için iyidir, çünkü sizi çok sarhoş hissettirmez.

Yüksek olma hissi yaşamadan, rahat hissetmek isteyenler için son derece tercih edilir.

Dezavantajları

İçki en az alkollü içeriğe sahip olduğundan, aynı hissi elde etmek için iki kez bira içmek gerekir.

İçecekte zaten eklenen lezzet nedeniyle, kokteyllerin hazırlanmasında çok yararlı olamayabilir.