Bu hayatta göreceğiniz en doğal ve samimi kişilerdir. Disiplin duygusu ile yaşam düzenlerine karışırlar. Titiz ve sorgulayıcı yapıları vardır. Saygısız kişiler için zaman harcamaktan hoşlanmazlar. Aile reisi olmak için çeşitli bahaneler sunmaya hazırdırlar. Aşk ilişkilerinde yer almayı kimsenin tercih edeceğini sanmıyorum. Sabit düşünce yapıları ile karşısındaki insanları zor günler bekliyor.

Başak Burcu Erkeği Özellikleri

İnatçı, titiz, mantıklı ve detaycı yapısıyla peş hoşlanılmayan tiplerdendir. Buna rağmen hoş ve sevecen bir mizacı vardır. Kişisel bakımına özen gösteren, hırslı ve çalışkan kişilerdir. Biraz cimri olsalar da 🙂 Çevresinde yaşanan olumsuz şeyleri yastık altı yapmaz, net olarak söyler ve kalp kırıcı olabilir. Açık sözlüdür ve çok titizdir. Temizlik hayatta onun için en önemli şey olabilir. Tüm bunların yanında neşeli ve canlı bir karakterdir. Karşısına çıkan sorunlarla baş edebilir.

Başak Burcu Erkeğinin İş Hayatı

Başak burcu erkeği, iş hayatında kötü bir çalışma arkadaşıdır. Yanında çalışanlar oldukça stresli bir çalışma hayatı yaşamaya alışmalılardır. Zaman ve enerjiye çok değer verdikleri halde, karşısındaki kişinin zamanını ve enerjisini sömürmeye alışıklardır. Aslında Başak burcu erkeğinden yararlanmak ve faydalanmak çok kolaydır fakat onu iyi tanımanız gerekmektedir. Kriz anlarında sizleri kurtaran yine başak burcu erkeğidir.

Başak Burcu Erkeğinin Sağlık Durumu

Başak burcu çalışkan ve pratiktir. Kuruntulu ve her şeyi kafaya takan birisidir. Hastane kuyruklarında en çok başak burcu erkeğini görürsünüz. Başı ağırsa bile mızmız ve kaprisli olup çevresinde bulunan insanları yıldırırlar. Sinir hastalıkları ve bağırsak ile alakalı problemleri olabilir. Bir çoğu vejeterjandır ve ömür boyu sağlıklı beslenirler. Bir çok başak burcu, beyaz et, peynir ve meyve tüketmelidir. Stresten uzak bir hayat yaşamaları gereken başak burcu erkeklerinin, neşeli olabildiği yerlerde zaman geçirmesi önerilir.

Başak Burcu Erkeği Ünlüleri

  • Ali Sunal
  • Rafet El Roman
  • Aras Bulut İynemli
  • Gökhan Türkmen
  • Keanu Reeves
  • Mabel Matiz
  • Paul Walker