Pikacu, minyonlar, bebek yoda gibi sevimli karakterler bulunmaktadır. Bu karakterler çocuklar hatta yetişkinler tarafından da tercih edilerek sahip olunmaktadır. Bu oyuncaklar kuklacılar, görsel efekt ekipleri ve tasarımcılar gibi birçok kişi tarafından tasarlanarak hazırlanmakta ve piyasaya sürülmektedir. Bebek ve oyuncak tasarımları için titizlikle bir çalışma yapılmaktadır.  Karakterin gözleri arasındaki milimetre mesafesi bile düşünülerek belli bir plan şeklinde yapılır.

Bebek Yoda Nasıl Ortaya Çıktı

Bebek Yoda ya da Baby Yoda, The Mandalorian dizisinde yer alan kurgusal bir karakterdir. Uzaylı türün üyesi olan ve görünüm olarak hem tatlı hem farklı bir tarza sahip bebek yoda birçok kişi tarafından hayranlık oluşturmaktadır. Fenomen haline gelen Bebek Yoda internet üzerinde birçok kullanıcı tarafından araştırılmaktadır.  Disney streaming’ de yayınlanan The Mandalorian dizisinde yer alan Bebek Yoda karakteri, zaman yolculuğu yapan ve başka bir ırktan geldiği düşünülen bir karakter olarak dahil olmuştur.

Yeşil, küçük ve sivri kulakları ile sevimli bir görünümde olan yoda bulunduğu dizinin en çok konuşulan ve merak edilen karakteri. Yarım saat süren serüvenleri ile bebek yoda birçok kişi tarafından takip edilerek izlenmektedir. Hızlı bir patlama oluşturan ve bir anda birçok kitleye oluşan bebek yoda karakterden oyuncağa da geçiş yaparak birçok kişi tarafından satın alınmaktadır. 50 yaşında olan bebek yoda dizi ekibi tarafından da çok sevilen bir karakter olmaktadır.