Bim’de 08 Mart tarihinden itibaren bulabileceğiniz farklı türde ürünler bulunuyor. Her hafta ürünleri merakla beklenen Bim, 08 Martta da yine birbirinden farklı ürünleri mağaza ziyaretçilerinin beğenisine sunmak için hazırlanıyor.

Teknoloji Ürünleri

Dijitsu marka televizyon 08 Mart itibari ile  Bim mağazalarında sizleri bekliyor. Hd yayın, USB girişi, class A enerji tüketimi gibi özellikleri olan TV, 1.299,00 Türk Lirasından satışa sunuluyor. Ödeme avantajları da olan Bim mağazaları televizyon için farklı kredi kartlarında peşin fiyatını 6 taksit imkanı sunuyor.

Kumtel marka ankastre ürünleri de Bim’den en çok alınan ürünler arasında yer alır. 08 Mart tarihinde Bim Mağazalarına gelecek olan Kumtel ürünleri ise, Davlumbaz, ocak ve fırından oluşan bir ankastre set. Siyah renkte üretilen bu ankastre modelleri şık görüntüleriyle dikkat çekiyor.

Kumtel ocak, 4 gözlü gazlı olup, gaz emniyet sistemi vardır. Doğalgaz ya da LPG olarak kullanıma uygundur. Otomatik çakmaklı olması da bir diğer avantajıdır. Davlumbaz siyah cam gövdesiyle şık bir görünüme sahiptir ve yüksek emiş gücü vardır. 3 hız kademelidir ve Led aydınlatma lambası bulunur. Fırın ise, A class enerji sınıfında olup, 3 pişirme fonksiyonu vardır. İç haznesi kolay temizlenir ve sökülebilir çift camlı kapağı vardır. Siyah cam gövdesiyle, diğer ankastre ürünleriyle uyum içindedir. Bu üçlü ankastre setin fiyatı 1.099 Türk Lirası olup taksit imkanı bulunur.

Fakir erkek bakım seti ve SCHWARTZ kulak ve burun kıl alma cihazı ise elektronik ürünlerden diğer bir gruptur. Erkek bakım seti 129 Türk Lirasından satıştadır ve taksit imkanı bulunur.

Philips marka güvencesiyle satılan taşınabilir şarj aleti ise oldukça işinizi kolaylaştıracak bir üründür. Yanınıza alabileceğiniz, çantaya kolaylıkla sığabilecek bu teknoloji sayesinde dışarıda olduğunuz müddetçe telefon şarjını dert etmenize gerek kalmaz. Bluetooth hoparlör de yine teknoloji severlerin kaçırmadan alması gereken bir başka üründür.

Dekorasyon ve Temizlik Gereçleri

Chester Model Bench, 08 Martta Bim’de bulabileceğiniz dekorasyon ürünlerindendir. Kapitoneli döşeme kumaşı ve bakır renki ayaklarıyla oldukça şık bir görünüme sahiptir. Evinizin farklı alanlarında değerlendirebileceğiniz bu bench modeli 119 Türk Lirası gibi uygun bir fiyata satışta olmasıyla da dikkat çekmektedir.

Aksesuar ve takı dolabı, Bim’den 08 Mart tarihi itibariyle alabileceğiniz bir dekorasyon ürünüdür. Dıştan boy aynası gibi görünen bu aksesuar ve takı dolabı, kapağı açıldığında farklı bir işleve kavuşur. Evinizde nereye koyacağınızı bir türlü bilemediğiniz takı ve aksesuarlarınızı bu ayna görünümlü dolabın içine rahatlıkla yerleştirebilirsiniz.

Bim’de 08 Mart tarihinden itibaren bulabileceğiniz temizlik gereçleri ise saplı faraşlı fırça, tablet mob temizlik seti ve tek fiyat fırça çeşitleridir.

Dikiş Makinesi ve Farklı Dikiş Ürünleri

Evde dikiş dikebilen hanımların ve erkeklerin rahatlıkla kullanabileceği Singer el dikiş makinesi pratikliği nedeniyle tercih edilebilir. Daha profesyonel dikişler için ise 08 Mart tarihinden itibaren 199 Türk Lirasından satışta olan dikiş makinesi alınabilir.

Küçük ve büyük kaneviçe kiti, örgü aparat seti, şiş kutusu, örgü çantası, tığ seti, makara seti, dikiş seti ve üçlü yumak set gibi farklı dikiş ürünleri de satışta olacak ürünler arasındadır.

Mutfak Ürünleri

Güral Porselen’den 24 parça dekorlu yemek seti, uygun fiyatıyla dikkat çeken ürünlerdendir. Bonera marka tencere ve tavalar yine bu tarihten tibaren Bim mağazalarında bulunur. İkili düdüklü tencere seti de özellikle hanımların ilgisini çekecek olan mutfak gereçlerinden biridir.

Tüm bunlar dışında farklı plastik ve cam ürünler de bulunur.