BİM, günümüzde en çok rağbet gören zincir marketlerden biri olup haftalık olarak aktüel ürünlerini müşterileri ile paylaşıyor. BİM müşterileri Şubat ayının sona ermesi ile birlikte Mart ayının aktüel ürün listesini merakla bekliyorlar. BİM marketlerinde gelecek olan aktüel ürün listesi 1-7 Mart tarihleri arasında geçerli olacak ve 8 Mart tarihinde sona ermiş olacak.

Her bütçeye hitap eden BİM bu sebepten ötürü çok müşteri topluyor ve takipçilerine memnun edecek düzeyde aktüel ürünler getiriyor. Ekonomik düzeyde satış yapmayı prensip haline getiren BİM marketleri aktüel ürünlerinde çok daha fazla ekonomik indirim uyguluyor. Bu nedenle haftanın belli günlerinde aşırı talep görülüyor ve çoğu zaman sınırlı stoklarda getirilen aktüel ürünler gün içinde tükeniyor. 1-7 Mart tarihleri arasında satılacak olan aktüel ürünlerin listesi de bu hafta yayımlandı.

BİM Mart Ayı Aktüel Ürün Katalogunda Neler Var?

BİM Mart ayı aktüel ürünleri arasında ilk sırada 189 TL tutarında Fakir marka buharlı ütü yer alıyor. 300 ml su tankı ile ve 3 metre güç kablosu ile herkesin sahip olmak isteyeceği bir ürün. Sonrasında 499 TL değerinde kırıcı dökücü matkap geliyor ve üstelik bu ürüne orijinal taşıma çantası da dâhil. Fakir marka kahve cezvesi de 75 TL değerinde ve 4 fincan kahve yapma kapasitesine sahip. Dinar su marka çift kişilik yatak örtüsü 129 TL değerinde ve elyaf dolguludur.

Dikkat Çeken Parçalar

BİM katalogunda yer alan dikkat çekici bir diğer ürün 6 parça çelik tencere seti. 169 TL değerinde olan bu tencere takımı cam kapak ve metal kulplara sahip. Bununla birlikte 36.90 TL değerinde çift kişilik, 29.90 TL değerinde tek kişilik çarşaf takımı da Mart ayının kataloğunda yer alıyor. LAV markasına ait 12 parça çay seti de 29.90 TL değerinde Mart ayının aktüel ürün listesinde yer alıyor.

BİM Mart ayı kataloğunda 14.90 TL değerinde kaymaz taban fiyonklu babet yer alıyor ve farklı renk seçenekleri ile numaraları da bulunuyor. 29.90 TL değerinde ortopedik yastık da bu katalogda yer alıyor. 39.90 TL değerinde oyuncak kamyon da katalogda yer alıyor ve bu da en çok çocuklu annelerin dikkatini çekiyor. Potalı basketbol ve futbol sahası da 35.90 TL değerinde katalogda yer alıyor. Bu ürüne 1 adet top da dâhildir.

Diğer Aktüel Ürünler

11.90 TL değerinde oyuncak eğitici kuplar da BİM marketinde Mart ayında aktüel ürünler arasında yer alıyor. 219 TL değerinde banyo dolabı da sınırlı stokta yer alıyor. Bu ürüne seramik lavabo da dâhildir. 149 TL değerinde Fakir elektrik süpürgesi de ev hanımları tarafından dikkat görüyor. Üstelik ürüne sert zemin aparatı da dâhildir. 26.90 TL değerinde farklı renk seçenekleri ile çocuk bornozu da Mart ayında BİM marketlerinde yerini alacak. Ayrıca 39.90 TL değerinde bay bayan bornozları da katalogda yerini alacak.

79.90 TL değerinde ütü masası, 6.95 TL değerinde ütü masası kılıfı da Mart ayında aktüel ürünler arasında yer alacak. 49.90 TL değerinde deterjan hazneli mop da temizlik severler için aktüel ürünler arasında yer alacak. 14.90 TL değerinde farklı renk seçenekleri ile banyo havlusu da katalogda bulunuyor. 54.90 TL değerinde çamaşır kurutmalığı da BİM marketlerinde yerini alacak. 5.95 TL değerine kaydırmaz banyo paspası da aktüel ürünler arasında yer alacak. Daha fazla ürün in BİM aktüel ürün katalogunu inceleyiniz.