Boğa huzurludur. Boğa rahatlatıcıdır. Ama en önemlisi Boğa bağımsızdır. Boğa burcu birini sevmek her gün bir yarışın kazanan turunu yapmak gibidir. Kendilerine oldukça güvenirler ve yardıma ihtiyaç duyduklarını kabul ettirmek ilişki içerisinde oldukça zor olabilir.

Boğalar doğal liderlerdir ve bağımsız hareket etmekten pek vazgeçmezler. Sakin, barışsever tavırları onlara sonsuza dek sarılmak isteyeceğiniz hissiyatı verebilir. Eğer boğa burçlarını sevmek için hala daha fazla nedene ihtiyacınız varsa biz sizin için o nedenleri sıraladık.

Boğa Burçlarını Sevmek İçin 7 Neden;

1 – Boğalar ve Şefkat

Bir Boğa, seks yerine  her zaman samimiyeti ve tutkuyu tercih eder. küçük şeylerden beslenir. Ufak şefkatli temaslardan, birbirlerinin saçlarını okşamaktan, birbirlerinin kollarında uyumaktan, yürürken el ele tutuşmaktan oldukça hoşlanırlar. Bu sıcak ve yumuşak hareketler büyük bir tutkunun göstergesidir. Boğa burçları hem şiddetli aşıklar hem de şefkatli yoldaşlar olarak mükemmeldirler, böylece her iki dünyanın en iyilerinin tadını çıkarabilirsiniz.

2 – Boğaların Büyük Liderlik Becerileri

Boğa burcu, olası bir kötü senaryoda sakin ve iyi düşünülmüş adımlar atarlar. Rasyonel zihinleri, durumları analiz etme ve ustaca talimatlar verme konusunda çok iyilerdir. Pratik zekaları hem aile bakımı hem de mail yönetim konusunda bir numara olmasını sağlar.

3 – Boğa ve Huzur

Boğa burçları sakin, barışı seven bireylerdir ve mümkün olan her durumda tartışmalardan aktif olarak kaçınırlar. Nadiren kavga ederler ve öfkeyle hareket etmeden önce eylemlerini hızlı bir şekilde kontrol ederler. Auraları insanları dinlemelerini sağlar, böylece en ateşli argümanları bile çok sakin bir şekilde barış içinde çözebilirler böylelikle ilişkide huzur veren dengeyi sağlarlar.

4- Boğa ve İstikrar

Hiç kimse Boğa burçları kadar bağımsızlıktan hoşlanamaz. Kaya gibi sağlam duyguların yanı sıra istikrarlı olma eğilimindedirler, bu yüzden insanlardan fazla yardım istemezler. Kendileri ve aileleri için ihtiyaç duydukları her şeyi eksiksiz yapmak onların görevidir.  Dahası, bağımsızlık duyguları kararlarını daha da sağlamlaştırıyor ve bu da onları ilişkilerdeki en sadık insanlardan biri yapıyor.

5 – Önce Aile

Boğa  burçlarının gezegeni aşk gezegeni Venüs’tür. Venüsün boğa burçlarına verdiği en güzel hediye aşkın tutkusu sayesinde beslenebilecek bir aile. Boğa burçları için dünya bir yana aile bir yanadır. Sadece ailelerini sevmek ve korumakla kalmaz, aynı zamanda onlar için de istikrar sağlamayı severler. Boğa insanı aileyi seven bir kişidir, bu nedenle hedefiniz bir aile kurmaksa, boğa burcu insanları tanımak çok faydalı olabilir.

6 – Boğa ve Yemek Aşkı

Boğa burçları yemek yemeyi gerçekten çok sever. İlişkiye başlamadan hazırlanan lezzetli ve samimi sofralar ilgiyi üzerinize kesin çekecektir. Unutmayın, bir Boğa’nın ilginizi çekmesi her zaman yokuş yukarı bir görev olacaktır, bu yüzden size ilgilerini çekecek ve daha fazlası için geri gelmelerini sağlayacak bir şeyiniz varsa yardımcı olur ki bu da kesinlikle mutfak beceriniz olabilir.

7 – Mükemmel Ebeveynler

Boğa, öz güvenlerini ve rasyonel zihinlerini çocuklarına aktarır. Boğa ebeveynleri çocuklarına barışçıl insanlar olmayı,saygının önemini öğretirler bunu yaparlarken erken yaşa bağımsız olmayı, problem çözme yeteneklerini geliştirmeyi ve hayatın ufak nüanslarını nasıl fark etmeleri gerektiğini  gösterirler. En önemlisi, çocuklarını ve ailelerini sonuna kadar severler ve onlara iyi bir yaşam sağlamak için büyük çaba gösteriler.