Fazlasıyla sakin ve ciddi yapıları ile iyi bir aile babası olmaya adaydır. Yine son derece sabırlı, pratik ve çözüm odaklı erkeklerdir. Doğuştan gelen bu özellikler, baba olamasalar bile çevrelerindeki her çocuğa şefkatli bir yaklaşım sergilediklerini göstermiştir. Konforuna çok düşkün olan boğa burcu erkeğinin en büyük amacı, sevdiği insanlarla beraber zaman geçirmektedir. Eş, dost ve akraba demeden, çevresinde yaşayan tüm insanların zor anlarında yanlarında olmak ister.

Boğa Burcu Erkeği Özellikleri

Boğa burcu erkeği, genel olarak orta boylu ve iri burunludur. Saçları gürdür. En dikkat çekici özelliği inatçı olmasıdır. Her ne kadar sakin gözükseler de asla yerinde duramazlar ve sürekli gezmek isterler. Sabırlı ve sakin oldukları kadar, azimli ve çalışkandırlar. Hedeflerine mutlaka ulaşırlar. Sorumluluk sahibidir ve çevresindeki kişilerle bağ kurmayı çok iyi bilir. Sıkı birer dostturlar. Dışarıdan bakıldığında güçlü bir kişilik olarak gözükseler de, iç dünyalarında kırılgan bir yapıları vardır.

İş Hayatında Boğa Burcu Erkeği

Doğuştan gelen özellikleri sayesinde oldukça sakin ve soğukkanlı bir yapıya sahiptirler. Dolayısıyla iş yerinde tartışabileceğiniz nadir insanlardan biri de boğa burcu erkeğidir. Kendilerine hedef koymayı ve o hedef doğrultusunda çalışmayı çok severler. Çoğunlukla da koydukları hedefe ulaşırlar. Ofislerin aranan insanı koç burcu erkeğidir. Yaptıkları çoğu işi başarıyla sonlandırmışlardır.

Boğa Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır?

Ailesini seven, etrafındaki insanlara değer ve şefkat gösteren her insandan hoşlanırlar. Asabi ve kavgacı tipleri çok sevmezler. Sevdikleri ile vakit geçirmek (gezmek, sinemaya gitmek, spor yapmak) en sevdiği aktivite olan boğa burcu erkeği, yalnız kalmaktan hiç hoşlanmadığı için yanında sürekli birilerinin olmasından hoşlanır.

Boğa Burcu Erkeği Olan 10 Ünlü Erkek

  1. Müslüm Gürses
  2. David Beckham
  3. Mirkelam
  4. Mark Zuckerberg
  5. George Clooney
  6. Sinan Akçıl
  7. Sarp Akkaya
  8. Halit Ergenç
  9. Gürgen Öz
  10. Mehmet Aslan