Ece Erken, Fikret Orman döneminde hukuk işlerinden sorumlu yönetim kurulu üyeliği yapan avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile beraber olduğu belgelendi.

Kelebek yazarı Mehmet Üstündağ, Ece Erken ve avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu aşkını köşesine taşıyıp, ilişkiye dair detayları anlattı. Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun 14 Şubat hediyesi olarak Ece Erken’e boşanma dilekçisi verdiğini yazan Mehmet Üstündağ, Mahmutyazıcıoğlu’nun eşiyle barışmak istediğini ve eve dönmenin yollarını aradığını yazmıştı. İşte Mehmet Üstündağ’ın o yazısı….

Ece Erken’in avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu’yla birlikte olduğu sosyal medyada paylaşılan bir videoyla ortaya çıktı. 1 yıldır beraber olduklarını öğrendiğim ikili, Sevgililer Günü’nde Galvin’de yemek yedi, ardından Gizli Kalsın’a gitti. Ancak Mahmutyazıcıoğlu evli.. Ünlü sunucu Ece Erken’in yaklaşık 1 yıldır Fikret Orman döneminde Beşiktaş Spor Kulübü’nün hukuk işlerinden sorumlu yönetim kurulu üyeliğini yapan avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu’yla birlikte olduğunu öğrendim..

Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun 15 yıllık eşi ve iki çocuğunun annesi Benan Hanım da yaklaşık 3 ay önce bu ilişkiden haberdar olmuş. Benan Hanım durumu öğrenir öğrenmez eşine boşanmak istediğini söylemiş. Bunun üzerine evden ayrılarak teknesine yerleşen Şafak Bey, 13 Şubat’ta UYAP bilişim sistemi üzerinden online olarak boşanma davası açıp evliliğine nokta koymak için ilk adımı atmış..

Ece Erken’e Sevgililer Günü hediyesi olarak internet üzerinden açtığı davayı gösteren avukat, 14 Şubat’ta da kutlama yapmak için Erken’i önce Galvin’e yemeğe, ardından da Gizli Kalsın’a eğlenceye götürmüş..

Ece Erken’den Açıklama Geldi

Geçtiğimiz günlerde isim vermeden biriyle birlikte olduğunu açıklayan Erken, “Ortada ne gizli ne de yasak bir şey yaşıyorum. Kısa bir zaman öncesine kadar sizlerle de paylaştım. İlişkimi çalışma arkadaşlarımdan aileme kadar herkes biliyor. Biz zaten birlikteliğimizi ortada yaşıyoruz.” dedi..