Doğru parfümü bulmak söz konusu olunca kadınların ne kadar hassas davrandıklarını biliyoruz. Sizlere tercih yapmadan önce fikir verebilecek kokusuyla hafızalara kazınan, popülerliğinden eser kaybetmemiş en iyi 10 kadın parfümünü sıraladık.

1 – Chanel – Coco Mademoiselle

Romantik kokuları seven kadınlar için vazgeçilmez olan Coco Mademoiselle, tepe noktasında bulunan portakal ve mandalina konusu ile eğlence ve romantizmi birlikte sunuyor.

 

2 – Christian Dior – Hypnotic Poison

Kadının cesaretiyle yasak meyveyi harmanlayarak oluşturulan mondern aşk iksiri içerisinde oldukça sert kokular barındırıyor fakat deneyimlere göre bu parfümle çevrenizdeki insanları kokunuzla sarhoş etmek mümkün!

3 – Bvlgari Jasmin Noir EDP

Gerek kalıcılığı gerek etkileyici yasemin kokusunun cazibesi Bvlgari Jasmin Noir EDP’de bir araya gelmiş durumda.

4 – Initio Atomic Rose

Bünyesinde oryantal ve çiçek esanslarını barındıran Initio Atomic Rose kalıcılığı ile deneyimleyenleri oldukça mutlu etmiştir.

5 – Paco Rabanne – Lady Million

Tutkulu ve vamp kadınları temsil eden Lady Million, Paco Rabanne ailesinin en iddialı ve en klasik parfümlerinden.

6 – Lancôme – Hypnôse

Baştan çıkarmanın hipnotize edici gücünü hissettiren Lancôme, içinde bulunan arzu çiçeği ile kullananları büyülüyor.

7 – Viktor & Rolf – Flowerbomb

En iyi kadın parfümleri arasında daima kendine yer bulan Flowerbomb, içerisinde bulunan yasemin, portakal çiçeği, saf paçuli ve Iris Pallida özü sayesinde unutulmaz bir deneyim sunuyor.

8 – Dior – J’adore

Kadınların çiçek sevgisinden yola çıkarak çiçek gibi kokmak isteyen kadınlar için üretilen Dior – J’adore taze çiçek kokularının yanında fransız menekşesinin tatlı kokusunu da içerisinde bulunduruyor.

9 – Jean Paul Gaultier – Classique

Çok yönlü kadınsı vizyonunun ön plana çıkarıldığı modern amazon kokusu Jean Paul Gaultier çok uzun zamandır raflarda bir numara.

 

10 – Ralph Lauren

Enerji, dinamizm, ruh ve kişilikler için tasarlanan bu parfümü deneyenler adeta büyüleniyor.