Seks, hem erkekler hem de kadınlar için istenen bir zevk kaynağıdır. Sevişmek sadece cinsel ilişkiden daha ötesinde olan bir şeydir. Samimiyet, beklenti, heyecan ve şehvetli gerginlik yaşanacak olan hazzı artırır. Bu nedenle boşalmayı ertelemek, birçok erkek için yaygın bir beklentidir . Kadınların erkeklerden farklı bir fizyolojisi vardır ve orgazmları daha uzun zaman alır. Erkeklerin boşalma sürenizi uzatmak için kullanabileceğiniz bazı hileler vardır. Bu sayede kadın–erkek birlikte doruğa ulaşabilir. Bu hilelerden bazılarına göz atalım.

Ön sevişme

Bir kadının sadece penetrasyon yoluyla doruğa ulaşması çok zordur. Kadının doruğa ulaşması için yeterince uyandırılması gerekir ve yeterli ön sevişme olmalıdır. Onu doruğa ulaştırmak için ellerinizi, parmaklarınızı, dilinizi veya hatta seks oyuncaklarınızı kullanın. Kadın, bir orgazma yakın olduğun anda penetrasyon eylemi daha da yoğun ve şehvetli hale gelir. Her ikiniz de bu anda cinsel zevklerin tadını çıkaracak ve birbirinizin kollarında doruğa çıkacaksınız. Bu başarıya ulaşabilirseniz partneriniz sizi çok takdir edecektir.

Start-stop döngüsünü uygulayın

Erkekler genellikle beklenenden daha hızlı boşalır. Boşalmadan önce molalar uygulayın. Tekrar başlamadan önce 10 ila 15 saniye bekleyin.

Erektil Disfonksiyon

Bir ereksiyon halini, seks için yeterince elde edememek ve sürdürememektir. Birçok çift ilişkilerinde bu sorunla karşı karşıyadır. Strese neden olabilir, öz güveninizi etkileyebilir ve ilişki farklılıklarını artırabilir. Tedavi gerektiren altta yatan bir sağlık durumunun işareti de olabilir. Kalbiniz de risk altında olabilir. Erektil disfonksiyonunuz varsa, yatakta daha uzun süre dayanamayabilirsiniz. Bu konuda endişeleriniz varsa, hemen bir doktora danışmalısınız.

Zaman farkı

Erkekler genellikle yaklaşık 3 dakika süren bir cinsel ilişkiye sahiptir. Ancak kadınlar doruğa ulaşmak için 10 ila 20 dakika arasında bir zamana ihtiyaç duyar. Bu zaman boşluğunun akılda tutulması gerekir. Çünkü boşalma sonrası, penisin sertleşmesi zaman alır. Bu nedenle, zaman farkını azaltmak için işleri daha hızlı yapmak yerine yavaş gitmeniz tavsiye edilir. İkiniz de zevkli bir cinsel deneyim için tam olarak ne yapılması gerektiğini anlamanız için inisiyatif almalısınız.

Teknik olun

Yatakta daha uzun süre dayanmanın bir başka iyi yolu, dayanıklılığınızı bir üst seviyeye çıkarmak olacaktır. Bu uygun bir eğitim ile yapabilirsiniz. Piyasadan mastürbasyon kollu satın alabilir ve buna göre programlayabilirsiniz. Cinsel performansınızı izlemenize yardımcı olacak bazı uygulamalar da alabilirsiniz.Cinsel yeteneklerinizi geliştirmek ve cinsel tepkilerinizi eğitmek için bunu kullanabilirsiniz. Kendiniz hakkında ne kadar çok şey öğrenirseniz, yatakta o kadar iyi performans gösterirsiniz. Böylece eşinize doğru cinsel deneyimi sağlayabileceksiniz .

Pelvik egzersizler

Egzersizler, vücut kaslarınız üzerinde kontrol geliştirmede çok yardımcı olur. Kegel egzersizi pelvik taban kaslarını esneterek his ve kontrol geliştirmenin iyi bir yoludur. Bu egzersizleri yapmak için spor salonuna üye olmanıza gerek yoktur. Bu egzersizleri yapmanın bir başka yararı, seks sırasında erkekliğinizle başa çıkmanıza yardımcı olan idrar kaçırma ile mücadele etmektir.

Bir egzersiz, penis kaslarını yavaşça büzmek ve daha sonra serbest bırakmak olacaktır. Pratik yapmak için bu egzersizi on kez tekrarlayabilirsiniz. Boşalmaya yakın olduğunuzda, bu kasları esnetebilir ve geciktirebilirsiniz. Bu tür egzersizlere hakim olarak yatakta daha uzun süre dayanabileceksiniz.

Sıkma

Erkekler penis tabanına baskı uygulayarak boşalmalarını belirli bir süre geciktirebilirler. Basınç uygulandığında, penis üzerinde duyarsızlaştırıcı bir etkiye sahip olan kan akışı kısıtlanır. Bu boşalmayı önler ve böylece daha uzun süre dayanabilirsiniz. Eşinizden seks sırasında penisini hafifçe sıkmasını isteyebilirsiniz. Bu stratejiyi uygulamanın başka bir yolu, zevk için ara basınç sunmak üzere tasarlanmış horoz halkaları satın almak olacaktır. Partnerinizle çalışın ve penisini hafifçe sıkmak için bir sinyal veya kod kullanın.

Pozisyonları değiştir

Yatakta daha uzun süre dayanmak için tempoyu bozmanız gerekecek. Cinsiyet pozisyonlarını değiştirmek, bunu başarmanın en iyi yoludur. Değiştirilmesi biraz daha uzun süren konumları seçin. Daha önce orgazm yapmadığınız pozisyonları deneyin. Bu, boşalmak için ekstra bir tampon süresi verecektir ve beklenenden daha uzun süre dayanabilirsiniz.

Erkeklerin yatakta daha uzun süre dayanmadığı bilinen bir gerçektir. Partnerinizle yukarıda belirtilen noktalarda çalışmak doğru çözümü bulmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca sizi yepyeni bir şehvetli zevk dünyasına götürecektir. Kendinizi yeniden keşfedin ve eşinizle bu yolculuğun tadını çıkarın.