Ünlü bir isimle aşk yaşayarak evlenmek ciddi bir rüyadır. Günlük yaşamda sadece büyük bir hayranı olan normal insanlar var. Ünlülerin evliliklerinin; ego çatışması, büyük para, özgürlük kaybı, kontrol eksikliği ve saf sadakatsizlik nedeniyle kısa ömürlü olduğu görülebilir. Kısa ömürlü evliliklerin gerçek olduğu bir dünyada ünlülerin hayranlarıyla evlendiğini görmemiz nadir olarak görülmektedir. Nicolas Cage’den Jessica Alba’ya kadar ünlü insanlar saygılı aşk uğruna hayranlarıyla evlenenler oldu. Hayranlarıyla evlenen ünlü isimlerin listesi:

Julia Roberts

Oyuncu Julia Roberts 2000 yılında Meksikalı filminde tanıştığı kameraman Daniel Moder ile evlendi. 4 Temmuz 2002’de New Mexico, Taos’ta evlendiler. Daniel Moder, evliliklerinden önce Julia Roberts’ın çok büyük bir hayranıydı.

Adam Sandler

Adam Sandler’ın çalışmalarına hayran olan Jackie Sandler, onunla arkadaşları aracılığıyla tanıştı ve aşık oldu. Adam Sandler ona Big Daddy’de bir parça teklif ettiğinde bu aşk daha da alevlendi. Düğünleri 22 Haziran 2003’te oldu.

Matt Damon

Matt Damon, Martian (2015) filmindeki başrolüyle bilinir. Nisan 2003’te karısı Luciana Bozán Barroso ile Stuck On You filmini çekerken tanıştı ve anında birbirlerine aşık oldular. Barroso o zaman Miami’de bir barmenti. Eylül 2005’te nişanlandılar ve 9 Aralık 2005’te evlendiler.

Anne Hathaway

Oyuncu ve şarkıcı Anne Hathaway, 2008 yılında hayranı olan kuyumcu Adam Schulman ile tanıştı. Adam Schulman, ilk buluşmalarından itibaren sanatçı Raffaello Follieri ile ilişkisi biten Anne Hathaway’in kalbini kazanmayı başardı. Çift 2011’de nişanlandı ve 2012’de evlendi.

Patrick Dempsey

Oyuncu ve araba yarışçısı Patrick Dempsey, sevgisi ve karısı Jillian Fink ile 1994 yılında Delux adlı bir kuaförde tanıştı. Dempsey, 3 yıl ara sıra saç kesimi ve sohbet için ziyaret etti. 31 Temmuz 1999’da Dempsey kuaförü ve makyaj sanatçısı Jillian Fink ile evlendi.

Jessica Alba

Hollywood’un en güzel aktrislerinden olanJessica Alba haranı ile evlenen ülülerdendir. Hayranı Cash ile sessiz bir törenle Mayıs 2008’de Los Angeles’ta evlendi. Amerikalı yönetmen Cash Warren her zaman Jessica Alba’nın en büyük hayranı olduğunu açıkladı. Cash Warren, çift ilk tanıştığında yönetmen değildi.

Conan O’Brien

Ünlü Amerikalı Televizyon sunucusu Conan O’Brien, 2000 yılında Elizabeth Ann ‘Liza’ Powel ile tanıştı. O’Brien, Conan O’Brien ile bir reklam skeçinde Geç Gece’de göründüğünde bir araya geldi. Powel o zaman kıdemli bir metin yazarı olarak çalışıyordu. Powel, O’Brien’ın bir hayranıydı. Çift, Seattle’da 2002’de evlendi.

Nicolas Cage

Hayalet Sürücü film kahramanı Nicolas Cage, 30 Temmuz 2004’te Kuzey Kaliforniya’da bir garson Alice Kim ile evlendi. Alice Kim ile 11 yıl evli kalan ve çocukları da olan ünlü isim Ocak 2016’da boşandı.

Kelsey Grammer

25 yaşındaki Kelsey Grammer; başarılı bir Amerikan aktör, seslendirme sanatçısı, komedyen, yapımcı, yönetmen, yazar, şarkıcı ve aktivisttir. İngiliz uçuş görevlisi Kayte Walsh, 2010 yılından bu yana Kelsey Grammer’ın büyük bir hayranıydı. Katye Walsh ile ünlü aktör, Aralık 2010’da nişanlandılar ve 25 Şubat 2011’de New York’taki The Plaza Hotel’de evlendiler. İlginç bir şekilde, bu evlilik öncesi Kelsey Grammer, başka bir hayranı olan eski Playboy modeli Camille Donatacci ile evlilik yaşadı.

Kim Kardashian

Ünlü isim Kim Kardashian’ın Kayne West ile evliliği, listede olmasıyla gariptir. Çünkü Kayne West zaten zaten ünlüdür. Ancak ünlü olmadığı dönemde Kayne West’in Kim Kardashian hayranı olduğunu bilmiyorduk.  Kayne West aynı zamanda Kim Kardashian’ın uzun zamandır arkadaşıdır. Çift, Nisan 2012’de çıkmaya başladı. Ekim 2013’te nişanlandı ve 24 Mayıs 2014’te İtalya’da evlendi. Kayne West ile evlenmeden önce Kim Kardashian iki evlilik geçirdi.