Hareketli ve değişken yapıya sahiptirler. Sonsuz bir bilgiye açlık durumu vardır. Etrafınızda her zaman eğlenceli bir ikizler erkeği görebilirsiniz. Aşk hayatı kararsızlıklarla doludur. Her zaman çevresini sorgular, her zaman keyif almaya bakar. Çoğu ikizler burcu erkeği, moda ikonudur. Giyinmeyi iyi bilirler.

İkizler Burcu Erkeği Özellikleri

Uzun ve ince yüz hatlarına sahiptirler. Belirgin elmacık kemikleri, kemikli burun ve dolgu dudaklıdırlar. Yedikçe kilo veren tiplerdendir. Ayakkabı ve saat bağımlısıdır. Moda ile yakından ilgili olup, alışveriş yapmaya çok severler. Neşeli, heyecanlı ve dinamik yapıya sahiptirler. Kültürel birikimi oldukça fazladır ve inandığı şey uğruna her şeyi yapabilir. Onlar sadece uyurken dinlenirler.

İş Hayatında İkizler Burcu Erkeği

İkizler burcu erkeği, firmalar için iyi bir personel adayıdır. Yaratıcı, zeki, çalışkan ve hayallerinin peşinden koşan bu erkekler, firmayı bir üst çıtaya çıkartacaklardır. Pazayı çok sever kazanma yollarını çok iyi bildiği gibi, müşterileri de keskin zekası ve eğlenceli yönü ile firmaya bağlamakta üstlerine yoktur.

İkizler Burcu Erkeğinin Sağlığı

İkizler burcu erkeği çok sağlıklıdır. Çünkü giyinmeyi bildiği gibi beslenmeyi de bilir. Organik beslenme konusunda adeta Vedat Milor’dur. Nerede ye yenir, ne yenmez, hepsini bunlar bilir. Eğlenceli ve dinamik oluşu, onu yaşlandırmadığı gibi, gençleştirir.

İkizler Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır?

İkizler burcu erkeği, gezmekten ve eğlenmekten hoşlanır. Tutkulu bir aşk yaşamak için neyi varsa feda etmeye hazırdır. İş hayatında övülmeyi ve değer görmeyi bekler, bunun karşılığını da fazlasıyla verecektir. Arkadaş çevresine çok düşkündür. Dolayısıyla her akşam bir yerlere gider. İşten çıkıp eve gelme olayı ikizler burcu erkeğinde pek yoktur. İşten sonra kahve içmeye, eğlenmeye veya sinemaya gider, ama mutlaka en az 5 kişiyle!

En iyi anlaştığı burçlar şunlardır; Terazi, Kova, Koç, Yay

Hiç anlaşamadığı burçlar ise; Başak, Akrep, Yengeç, Balık