Bu yazıda sizlere İnstagram’da çok kişinin takip ettiği, onu çok iyi kullanan ve çok tatlı görünen dünyaca ünlü beş çiftten bahsedeceğiz. Bunlardan ilki Breaking Bad dizisi hayranlarının da yakından tanıdığı Jesse Pinkman yani Aaron Paul ve yönetmen eşi Lauren Paul ikilisi.

Lauren ve Aaron Paul

Aaron Paul Türkiye’de çok tanınan bir aktör. Breaking Bad’teki kimya öğretmenin lisedeki haylaz öğrencisi ve daha sonra ise iş arkadaşı olan Jesse Pinkman karakteri kendisinin tanınmasında büyük bir rol oynadı. Eşi de hem oyuncu hem de yönetmen olan Aaron Paul eşiyle ilk defa Türkiye’den de bazı ünlülerin katıldığı Coachella Müzik Festivali’nde tanışmış. Festival gençler arasında da oldukça yaygın.

Hem ünlüleri görmek hem de gelecekte ünlü olabilecek kişilerle karşılaşmak için harika bir fırsat. Dönem dolaplar, parlak ışıklar ve herkesin otantik festival kıyafetleriyle dolu olan festival atmosferi Paul ve Lauran çiftinin birbirine aşık oldukları yer. Bu ikilinin İntagram’daki fotoğrafları çok beğeniliyor ve çok sayıda takipçileri var. Samimi, içten ve eğlenceli fotoğraflarıyla en beğenilen ve en çok takip edilen İnstagram çiftleri arasında.

Murad Osmann ve Nataly Zakharova

Sırada İnstagram’da çektiği fotoğraflarla ünlenen ve bir sosyal medya fenomeni olan Rusyalı fotoğrafçı Murad Osmann ve gazeteci eşi Nataly Zakharova var. Hindistan’ın Yeni Delhi kentinde evlenen bu çiftin evlilik ve balayı fotoğrafları da bir anda ünlü oldu. Genelde aynı pozu çeken Osmann bu fotoğraflarda eşinin arkasından görünen ve elini tuttuğu dünyanın farklı ve en güzel yerlerinden manzaralar paylaşıyor.

Hem birbirinden güzel yerler görmek hem de güzel fotoğrafları takip etmek isteyen çok sayıda ziyaretçileri var ve bu çitf “İnstagram’ın en sevilen çifti” olarak kabul ediliyor. Ama aynı zamanda en kıskanılan ve imrenilen çifti olduğunu da belirtmemiz gerekiyor.

Alexander Deleon ve Josephine Skriver

Bu çift hem birbirine çok yakıştırılıyor hem de birbirinden sevimli fotoğrafları var ve bu yüzden en çok takip edilen çiftler arasında. The Cap grubu üyelerinden Alexander Deleon ve Danimarkalı dünyalar güzeli model Josephine Skriver İnstagram’ın en beğenilen çiftleri arasında. İnsan Victoria’s Secret meleği olunca da fotoğrafları da merakla takip ediliyor tabi. Kuzey Işıkları’nın altında, Finlandiya’daki evlenme teklifi ve nişan fotoğrafları da herkes tarafından çok beğenilmiştir. Hem fotoğrafların güzelliği hem de çiftin içten ve romantik pozları çok beğeniliyor.

Joe Manganiello ve Sofia Vergara

İkisi de ünlü birer Hollywood oyuncusu olan bu çiftin fotoğraflarına baktığınızda gözlerinin içinin bile güldüğünü ve çok mutlu olduklarını hissedebilirsiniz. İnstagram’da kimse olduğu gibi görünmez derler ama bu çift hem birbirine çok yakıştırılıyor ve çok tatlı fotoğraflar yayınlıyor. Hem de çok güzel ve bakılası insanlar. Yeni evlenmiş olan bu çiftin İntagram fotoğraflarını takip etmek pek çok kişi için eğlenceli bir uğraş.

Chrissy Teigen ve John Legend

Sırada yine bir model ve şarkıcı eşi var. Norveç ve Tayland asıllı model Chrissy Teigen ve onun için şarkılar besteleyen ve Grammy ödülü almış olan müzisyen eşi John Legend de İnstagram’ın en beğenilenleri arasında yer alıyor. Yemek yerkenki eğlenceli pozları, dişi ipiyle dişlerinizi temizledikleri ve farklı yerlerdeki samimi pozları ile bu çift de çok beğeniliyor. Ayrıca birbirine çok yakıştırılan bu çiftin de çok sayıda takipçisi var.

Hayatımızda giderek daha çok yer almakta olan İnstagram pek çok kişinin hayatını sergilediği yerlerden birisi haline geldi. Ünlü çiftler ve merak edilen hayatları da İnstagram’da en  çok takip edilenler arasında yer alıyor.