İstikbal kanepe takımları bu sezonda da kendinden çokça bahsettiriyor ve gözlerimizi alamamamıza sebep oluyor. Yine harika renklerle karşımıza çıkan kanepe takımları bu sezonunda modern çizgilerin olduğu bir tarzda karşımıza çıkıyor. Ev dekorasyonuna ilgili olanlarımızın çok hoşuna gidecek birçok modeli bünyesinde barındırıyor. Her zevke hitap eden bir kreasyon var karşımızda bol çeşidiyle.

Yeni sezon renklerinde istikbal beyaz ve beyaza yakın tonlara ağırlık vermiş durumda görünen o ki. Beyaz ve kahvenin uyumu ile döşenmiş çok güzel kanepe takımları mevcut. Koltuk ayakları kahverengi tahta, kanepe döşemesi düz kırık beyaz ve yastıkların ortalama boyutta beyaz üzerine kahve desenlerle oluşturulduğu ve buna ek olarak sehpa ile tamamlanmış bir kanepe takımı güzel bir örnek olabilir.

kanepe

Modern çizgisinden taviz vermeyen sezon kanepe takımları yine kırmızı renkte çıkıyor karşımıza.

Büyük boy kanepeler ile tek kişilik koltukların döşemelerinin farklılığı kesinlikle odanızı cıvıl cıvıl yapıyor. Genelde kırmızı renginin kullanıldığı bu kanepe takımında yastıklar ve tek kişilik koltuklar aynı desen oluyor ve yastıklarınızı desen içerisindeki düz bir renkten rengini alan büyük kanepelerinizde kullanıyorsunuz. Yeni evli çiftlerin en çok tercih edecekleri kanepe takımının bu tarzda olacağına kefil olabiliriz bu sezonda.

kanepe

Tepesine rahat bir şekilde avizelerimizi asabileceğimiz klasik çizgileri olan salon takımları da mevcut bu sezonda. Genelde kahverengi ve deri uyumuyla karşımıza çıkan bu tarz, bir de aynı tonlarda bir sehpa ile tamamlıyor kendini. Ve yine klasik mobilya severlerin gözdesi olacağa benziyor.