Yılın ilk mevsiminde doğan Koç erkekleri; korkusuz, savaşcı, disiplinli ve doğal bir karakterdir. Anlaşılması en kolay insanlardan olan Koç burcu erkeği, dışa dönük ve iddaalı bir yapıya sahiptir. Hiç bir engel tanımayan bu burca sahip erkekler, kendinden emin ve cesur bireylerdir.

Koç Burcu Erkeğinin Özellikleri

İstediği gerçekleşmediğinde bencil, duygusuz ve bir o kadar açık sözlüdür. Risk almaktan asla korkmaz, hayatı dolu dolu yaşamayı çok sever. Özellikle ikili ilişkilerde maçodur. Her daim içinde bir çocuk tarafı vardır koç burcu erkeğinin. Grisi yoktur bu hayatta, ya siyah, ya beyaz yaşar.

İş Hayatında Koç Burcu Erkeği

Koç burcu erkeği ile ilk tanışmanızda bazı şeyler hissedersiniz. Bu ya hiç hoşlanmayacağınız bir insandır, ya da çok seveceğiniz. Orta yolu bulamazsınız. Yapacağınız çeşitli manipülasyonlara asla boyun eğmez. Belirli hedefleri vardır ve bu hedefler doğrultusunda kesinlikle amacına ulaşan bir yapıdadırlar. Stresli işleri daha çok sever, benimserler. Koç burcu erkeğinin iş hayatında girişimcilik ve liderlik yetenekleri göz doldurur.

Koç Burcu Erkeğinin Sağlığı

Aceleci, girişken ve korkusuz yapısının doğal bir sonucu olarak, vücutlarında oldukça yara bulunabilir. Özellikle kafa bölgesinde dikiş bile görebilirsiniz. Çeşitli yerlerinde yanık ve kesik izlerini ise tahmin bile edemiyorum. Başıboş bırakılmış bir ilkokul öğrencisi gibidir. Kendi içinde yaşadığı heyecandan ötürü nereye gideceğini, ne yapacağını şaşırır ve dolayısıyla kendine hep ufak tefek zararlar verir.

Koç Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır?

Bulunduğu ortamda liderlik yapmasına izin verilmesinden çok hoşlanır. İnsan içinde övülmeyi çok sever. Temel ihtiyacı ekmek ve su değil, övgüdür. Kişisel bakım ve spor yapan insanları çok sever. Gece kulüplerinde ne güzel eğleniyor dediğiniz insan kesinlikle koç burcu erkeğidir.

Liderlik yapmayı her gittiği yerde sözünün dinlenmesinden çok hoşlanır. Ayrıca övülmeyi çok sever. Adeta övgüyle beslenir.sosyal ortamları çok sever. En çok sevdiği de spor yapmaktır. Eğlence mekanlarına gitmeyi dostları ile vakit geçirmeyi çok sever.

Koç Burcu Erkeğinin Uyumlu ve Uyumsuz Olduğu Burçlar

  • Uyumlu burçları: Koç , İkizler , Aslan , Terazi, Yay , Kova
  • Uyumsuz burçları: Boğa, yengeç, Başak, Akrep, Oğlak , Balık