Romantik olmayı düşündüğümüzde, genellikle pahalı vee büyük jestleri düşünürüz. Ancak küçük ve basit görünen fikirler de sevgilinize verdiğiniz değeri gösterebilir.

Zaman ayırın

İnsanlar işten eve dönünce birlikte oturmak ve biraz gevşemek yerine akşam yemeği yapma veya ev işleri yapma eğilimindedirler. Yalnız bunları yapmaya başlamadan birbirinize 5-10 dakika vakit ayırabilirsiniz. Gününün nasıl geçtiğini sorabilir, sarılabilirsiniz. Bu onlar için gerçekten çok şey ifade eder.

Not bırakın

Eşinizden erken kalkıyorsanız, banyo aynasına veya görebileceği bir yere romantik bir not bırakın. Günlerini aydınlatacağından emin olabilirsiniz.

Telefonları bırakın

Sürekli telefonla ilgilenip, birbirinize vakit ayırmıyorsunuz. Bir geceliğine telefonları bırakmayı ve birbirinize vakit ayırmayı teklif edin.

Kahve hazırlayın

Her zaman kalktığınızdan biraz daha erken kalkıp çayı demleyebilir veya bir fincan kahve hazırlayabilirsiniz.

Çiçek alın

Hiçbir zaman modası geçmez. Sadece bir suç işlediğinizde veya özel günlerde değil. Arada sırada sevgilinize çiçek almayı unutmayın. Her kadın sevmiyorum dese bile çiçek sever. Çünkü bu harekett onu sevdiğinizi gösterir.

Ayak işlerine yardım edin

Her hafta programınıza romantik fikirler eklemek güçlü bir ilişkiye sahip olmanın önemli bir parçasıdır. Eşinizin yapacak çok fazla işi olduğunu ve bunları yapmak için zamanı olmadığını biliyorsanız, onlara yarım edin.

Geçmişi hatırlatın

İkinizin bir arada olduğu tüm eski fotoğrafları toplayın ve bir not defteri oluşturun. Uçak bileti gibi topladığınız diğer hatıraları da ekleyin. Oturup bu günleri beraber hatırlayın ve üzerine sohbet edin.

Hafta sonu tatili planlayın

Hafta sonu için yakındaki güzel bir otelde bir rezervasyon yapın. Kendinize bir çift masajı veya otelin sunabileceği diğer etkinlikler ve olanaklar ile kendinizi şımartın.