Yeni bir ruj tonu elde etmek istiyorsanız o zaman Pinterest kullanarak bazı seçenekleri deneme imkânınız olur. Hatta evinizden hiç ayrılmadan farklı ruj tonlarını elde etme durumunuz da meydana gelebilir. Özellikle de isminden söz ettirmiş olan markaların sunduğu durumlardan farklı olarak bu ruj yüzünüze filtre uygulamaz.

Filtre Uygulaması

Farklı dudaklarında ötesinde diğer uygulamaların yüz kusurlarını düzeltme durumunun da olduğunu fark etmiş olursunuz. Filtreler yüzünüzün kusurlarını örterek tam bir yüze koymuş gibi görünmesine neden olur. Farklı bir dudak yerine farklı bir makyaj uygulamasını sunar. Pinterest uygulama aracına İO ve Android uygulamalar ile ulaşma imkânınız olur. Uygulama ruj tonlarından daha fazlasını da içerme özelliğine sahiptir.

Pinterest Uygulaması Nasıl Denenir?

Pinterest uygulamasını kullanmak için, Pinterest akıllı kamerasını açmanız gerekir. Ruj seçeneklerine ulaşmak için Deneyin kısmını tercih ederek devam etmelisiniz. Eğer isterseniz ruj seçenekleri kısmından kırmızı ruj şeklinde bir arama yaparak da aradığınızı bulma imkânınız olur.

Beğendiğiniz bir seçeneğe ulaştığınız zaman daha sonra denemek için mesaj panosuna kaydedebilir ya da doğrudan uygulama içerisinde yer alan şimdi satın al bağlantısından satın alma işlemini de yerine getirebilirsiniz. Bir rujun nasıl görüneceğini bulmak kusursuz bir durum da değildir. Ancak satın almayı düşündüğünüz rengin sizde nasıl duracağını bilmek mükemmel bir durumdur.