Teknoloji devi olan Samsung yeni sürüm ürünleri ile birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Akıllı cihaz teknolojisine en iyi sunumlarla tanıtan ve içerik bakımından kullanışlı zengin bir menü sunan Samsung son olarak Galaxy S20 ile dikkatleri üzerine çekmeye devam etmektedir.

3 farklı tasarı ve 3 farklı içerik ile piyasaya sürülen Galaxy S20 akıllı telefonlar 5G desteği sunmaktadır. Bir önceki yıl Galaxy S10 teknolojisi ekran içi parmak izi okuyucu, küçük delikli selfie kamerası ve çerçevesiz tasarımı ile zafer elde etmişti. S10 teknolojisinin birçok rakibi bulunsa da S20 teknolojisi ile Samsung bambaşka özellikler getirerek sivrilmiştir.

Galaxy S20 Özellikleri

S20 özellikleri arasında her üç versiyonunda da 5G destekli ve 120 Hz ekranları özelliğini sunmaktadır. Üç modeli de birbirinden farklı özellikte ve farklı fiyatlardadır. En ucuz olan S20 telefonu üç sürüm arasından en uygun fiyatlısı 1000 dolardan başlamaktadır. En uygun Galaxy S20 telefonu 6.2 inçlik Amoled ekrana sahip ve 12 GB RAM, 128 temel depolama alanına sahiptir.

Oldukça iyi boyutta olan S20 kablosuz ters şarj olma özelliği ile birlikte 4.000 mAH bataryaya sahiptir. S20 de kablosuz kulaklık kullanılmaktadır. Üç arka kameraya sahip olan cihaz 64 MP kamera,12 Mp geniş açılı kamera ve 12 mp kamera olarak arka kamera özelliği barındırmaktadır. Samsung Galaxy S20 lansmanında da büyük bir beğeni alarak hayranlık oluşturmuştur.