Samsung sürekli gelişen teknolojisi ile piyasaya yeni ürünler sunmaya devam ediyor. Olağanüstü tasarıma sahip Galaxy Z Flip akıllı telefon katlanabilir özelliği ve ince hacmi ile piyasada yerini almaktadır. Kullanıcılara sunulan yeni cihaz taşıma kolaylığı ve şık görünümü sayesinde oldukça ilgi görmektedir. Galaxy Z Flip Samsung’un çıkardığı diğer cihazlardan tamamen farklı bir tasarım olmakta. 6.7 inç ekrana sahip olan Galaxy Z Flip birçok yeni özellik sunmaktadır.

Samsung Galaxy Z Flip Özellikleri

Galaxy Z Flip özellik ve içerik olarak diğer cihazlardan farklıdır. En büyük avantajı ve farkı ise ultra ince cam kullanılmasıdır. Ultra ince cam sayesinde açılıp kapanabilen cihaz uzun ömürlü kullanım sunmaktadır. Ekstra dayanıklılık sağlayan ultra ince cam, açma kapama esnasında cihaz ekranı aralarına toz ve kir girmesini de önlemektedir. Ekran çizilmelerini önleyen katman sayesinde cihazın kullanım konforu da artmaktadır.

Samsung yetkililerinin yaptığı açıklamaya göre Galaxy Z Flip sınırlı sayıda üretilerek sınırlı sayıda firmalara dağıtım yapılacağı yönünde olmuştur. 90 derecelik açıyla bir yere sabit olarak yerleştirilip kullanılabilmektedir. Fotoğraf ve selfy çekiminde pratik kullanım sağlamaktadır. Farklı parlak renklerde üretilen Galaxy Z Flip katlanır telefon mavi ışık oranında az aydınlatma sağlayarak zararlı ışıkları da engellemektedir. Cam ekranın katlanır olması, dış parlak kasa tasarımı, fotoğraf, ses, görüntü ve ekran kalitesi, telefon kontrol paneli olarak birçok özellik sunmaktadır.