Allah’ım sevdiğimi uykusunda koru. Ona güzel rüyalar nasip et.

Dünya’nın en güzel geceleri, en güzel kızının olsun, iyi uykular sevgilim, seni çok seviyorum

Gecemin karanlığını aydınlatıyorsun gözlerinin parlaklığı ile, en güzel uykular senin olsun, ben gecemi seni düşünerek geçireceğim.

Seninle uyumak bir başka, seninle uyanacağım her güne varım. Bu mesajı sana atmak bile benim için büyük zevk. İyi geceler sevgilim iyi ki sevgilimsin.

Uyurken dünyanın en güzel kızısın, uyandığında dünyanın en güzel kızısın. Sen ne yaparsan yap sana çok yakışıyor. İyi geceler sevgilim.

Seni uyurken bile aklımdan çıkaramıyorum. En güzel rüyalarım sensin, en güzel dakikalarım sensin. Benim kadar mutlu olmanı istiyorum, iyi geceler bir tanem.

Sen uyurken seni izlemek kadar keyifli bir şey yok. Rüyanda ne gördüğünü düşünürken buluyorum kendimi. Beni düşünmeni isterdim rüyanda çünkü ben her gece seni görüyorum.

Uyandığında bu mesajı okuyacaksın. Seni çok seviyorum ve bugünde diğer günler gibi senin yanında olduğumu bilmeni istiyorum. Her ne yaparsan yap yanındayım seni çok seviyorum.

Seni ne kadar çok sevdiğimi anlatacak kelimeler icat edilmedi, ben uğraşıyorum ama maalesef o kadar edebiyat bilgim yok. Sana tek verebileceğim kalbim. Onunda yarısı senin olsun, diğer yarısı seni sevmem için bende kalsın. Güzel uyu sevgilim, yarını iple çekiyorum.

Uyandığın an güneş doğacak, tüm karanlıklarım yok olacak, tüm üzüntülerim son bulacak. Şimdi uyuyacaksın ve bilincin kapanacak, sadece masumiyetin kalacak. İşte ben bu masumiyet için canımı veririm. Gerek kalmaz umarım, çünkü seninle bir ömür yaşamak istiyorum

Seni sevdiğimi biliyorsun ama uyumadan önce de bil istedim. Uyurken de bil. Hep bil!

Uyumadıysan bir şey diyeceğim. Seni o kadar çok seviyorum ki, uykudan bile çok. Tahmin et yani ne kadar çok!

Nefes alış verişlerini hissediyorum, o kadar narin o kadar bebeksi ki. Ölene kadar benim yanımda nefes almanı istiyorum, öldükten sonra  da seninle var olmak…

Uyumadıysan sana bir öpücük borcum vardı, onu vereceğim. Ama bunu borçtan sayma, yarın gene isteyeceğim.

Günde 8 saat uyuduğumuzu düşünürsek haftada 56 saat yapıyor. 56 saat boyunca seni göremiyorum bu ne kadar acı bilir misin! Buna rağmen iyi geceler, seni çok seviyorum!

Uyudun mu? Uyumadıysan sana bir sırrım var onu söyleyeceğim. Sen hayatımda gördüğüm en güzel kadınsın!

Bu gün çok güzeldi. Ama hayatımda yaşamadığım bir duygu yaşıyorum ve yarın daha güzel olacak bunu biliyorum. Çünkü sen varsın! İyi geceler.

Uyumadan önce eskiden dua ederdim, artık senin için dua ediyorum. İyi geceler hayatım.

Ben her gece dünyanın en güzel uykusunu görüyorum, bana bu güzel geceleri yaşattığın için seni çok seviyorum.

Her gün hasretindeyim bu gece olduğu gibi. Uyumadan önce şunları söyleyim sana aşkım; Keşke sabaha kadar uykusuz kalsam da sana bakabilsem. Keşke benim üzerimde yorgan olmasa donsam da senin yanında uyuyabilsem.

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bir şey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

Canım yanında olmak istiyor canımın bana ihtiyacı vardır diye. Canım çok sıkılıyor canım yanımda yok diye. Sensiz gecelerden sensiz günlerden bıktım artık. Sabret hayatım iyi günler bizi bekliyor. İyi geceler canım.

Sen,derin uykularda bin bir çeşit rüyalar içinde iken seni düşünmekten uyuyamayan bu aşığına biraz insaf et biraz gül biraz lütfet ki bende uyuyabileyim.İyi geceler aşkım iyi geceler bebeğim.

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim.Seni yaşadığım her gün için yanağına bir buse gönderiyorum huzurla uyu bir tanem. huzurlu ve mutlu. İyi geceler. Seni seviyorum.

Tatlı rüyalar sevgilim. Kısaca benli rüyalar Evliliğe giden yolumuzda 1 günü de bitirmiş olmanın verdiği mutlulukla uyuyacağım; senin tatlı tatlı gülüşünü düşünerek.Rüyalarıma bekliyorum. Öpüyorum.

Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan. Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerin

Allahım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin biriciğim.

Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan. Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerin.

İyi Geceler Aşkım. Ne kadar da sıcak ellerini elllerimde yüzümde hissedemessemde yastığın verdiği rahatlığı senin kucağın yorganın ısıtmasına sen sarılıyormuşsun gibi farzetcem. Sen uyurken ben hep seni düşünücem.İyi uyu aşkım. Geceler korkutmasın seni.

Canım yanında olmak istiyor canımın bana ihtiyacı vardır diye. Canım çok sıkılıyor canım yanımda yok diye. Sensiz gecelerden sensiz günlerden bıktım artık. Sabret hayatım iyi günler bizi bekliyor. İyi geceler canım.

Kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi. Ben sana ay kadar büyük yansıyacağım, ışığımla aydınlan ve tatlı uyu hayal gözlüm.