Şok marketleri bu hafta bebek ve çocuk ürünleriyle dikkat çekiyor. Kaliteli malzemelerden üretilen bu dekorasyon gereçleri, kıyafetler ve oyuncaklar uygun fiyatları ile mağazada ziyaretçilerini bekliyor olacaktır.

Çocuk Odanızı Şok Marketleri İle Kurun

Çocuk odalarında sade ama kullanışlı modeller tercih edilmelidir. 9-25 Mart tarihleri arasında Şok mağazalarında tam da ihtiyacınıza yönelik çocuk odası eşyaları bulabilirsiniz. Ahşap çocuk kitaplığı 129 TL, ahşap çocuk masa ve sandalye takımı 149 TL, ahşap duvar rafı 29 TL, ahşap kızıldereli yatağı 449 TL, ahşap 4 çekmeceli raf ise 129 TL fiyatıyla Şok mağazalarında satışta olacaktır.

Çocukların boylarına göre tasarlanan bu ürünler son derece sağlam ve kullanışlıdır. Ayrıca doğal bir malzeme olan ahşaptan üretilmiştir. Sadelikten yana olup, ürünlerin kullanışlı olmasına önem verenler bu seçenekleri birleştirerek bir çocuk odası takımı oluşturabilirler. Üstelik çok da uygun fiyatlı olması nedeniyle bütçenizi zorlamaz.

Çocuk ve Bebek İhtiyaçları

49,95 TL’den satışta olacak mama sandalyesi piyasaya göre oldukça uygun bir fiyattadır. Bebekli evlerin en temel ihtiyaçlarından biri olan mama sandalyesini bu hafta Şok mağazalarında oldukça uygun fiyata bulabilirsiniz.

Tekerlekli çocuk oyuncak kutusu ise, evdeki dağınıklığı toplamak için birebirdir. Uygun fiyatı ve kaliteli yapısıyla, çocuklarınızın odasında rahatlıkla kullanabilirsiniz. İlk yaş aktivite masası ise 19-25 Mart tarihleri arasında Şok mağazalarında bulabileceğiniz ürünler arasında olup 49,95 TL satış fiyatına sahiptir.

Oyuncaklı oyun minderi, renkli ve desenli kumaşı ile bebeklerin ilgisini çekecek şekilde tasarlanmıştır. Özellikle yürüyemeyen ya da emekleyemeyen bebeklerin ev içinde oyalanması için faydalı bir üründür.

Oyuncak süpürge, benim yarış kamyonum seti, oyuncak olta seti, oyuncak meyve kesme tahtası, bebek dişliği, tospik oyuncak, bul-tak kaplumbağa, eğitici puzzle, pelüş oyuncak hayvanlar gibi farklı yaştaki çocukların ilgisini çekecek ürünleri bu hafta Şok mağazalarında bulabilirsiniz. Daha büyük çocuklar için ise Kral Şakir çıkartmalı boyama kitabı, Tırsak Sincap serisi hikaye kitaplarından biri alınabilir.

Çocukları oyalamak bazen zor olabilir. Mevcut oyuncaklarından sıkıldıkları için devamlı yenisini isterler. Ancak ev ekonomisi nedeniyle bazen bütçe yeni ve pahalı oyuncak almaya el vermeyebilir. Şok mağazarında satılan bebek ve çocuk oyuncakları ise hem kaliteli malzemelerden üretilmiştir, hem de son derece uygun fiyatlıdır.

Kız ve erkek çocuklara göre farklı renklerde yağmurluk modelleri de 17-25 Mart tarihleri arasında Şok mağazalarında satışta olacaktır. Ponponlu toka saç seti de kız çocukların seveceği bir üründür ve bu tarihlerde Şok mağazalarında bulunabilir.

Gıda ve Kozmetik Ürünleri

Şok mağazalarında 17-25 Mart tarihleri arasında birbirinden farklı gıda ve kozmetik ürününü de uygun fiyatlar ile bulabilirsiniz. Mağazadan 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde ise Yudum ziyafet 1 litreyi 11,00 TL’ye alabilirsiniz.

Kinder pingui, Çaykur altınbaş, Kinder süt dilimi, Juss çilekli içecek, Kızılay karpuz-çilek maden suyu, Biscotti fındıklı/bademli bu tarihlerde indirimli olarak bulabileceğiniz gıda ürünleridir.

Kozmetik ürünlerinde ise, Arko nem doğal bakım kremi zeytinyağlı, Arko bakım kremi, Gliss sıvı saç kremi, Hobby enerji sert saç jölesi, Kotex ultra hijyenik ped, Pantene argan saç bakım yağı, Taft power saç spreyi, Elidor saç bakım kremi gibi ürünlerdir.

Ayrıca aynı tarih aralığında Şok mağazalarında Alo beyazlar ve renkliler için toz çamaşır deterjanı, Prima mega fırsat peketi, Domestos dağ esintili yoğun çamaşır suyu, Finish hepsi 1 arada tablet, Fairy bulaşık sıvısı gibi ürünler de avantajlı fiyatlarıyla sizleri beklemektedir.