Her yeni geçen gün müşteri potansiyelini ve ürün çeşidini arttıran Şok market yine indirimli fiyatlarıyla ve ürün çeşidiyle müşterisini sevindirmeye devam ediyor. Bu ayki 26 Şubat, 3 mart arası geçerli olacak Şok aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. Dilerseniz hep beraber bir ürünleri inceleyelim.

Singer Dikiş Makinesi

Şok şaşırtmaya devam ediyor. Pratikliği seven hanımlar için Singer dikiş makinesi sadece 499 TL. Boyutuna göre oldukça hünerli olan bu makine 21 farklı dikiş dikme özelliğine sahip. Üstelik 2 yıl garantisi ve ücretsiz eve teslimatı bulunuyor. Singer dikiş makinesi seri çalışır ve sessizdir. 4 adımda otomatik ilik açma ve dahiliye aparat koyma kutusuyla çok kullanışlı olan bu makineyi kaçırmayın. Bu makine ile dikiş bilmeyen hanımlar bile kolaylıkla her türlü dikişi yapabilecek.

Fantom Toz Torbalı Süpürge

Hanımlar Şok’un kampanya yaptığı bir diğer şok ürün ise Fantom toz torbalı süpürge. Fiyatı ise 289 TL. Bu süpürge sayesinde eviniz pırıl pırıl olacak. Hem kullanışlı hem pratik hem de ekonomik olan Fantom toz torbalı süpürge temizlikte sağ kolunuz olacak. 850 watt çekme gücü ve 5 litre toz haznesi bulunuyor. 3 yıl garantisi olan bu süpürge evinizde size hizmet etmeye hazır.

Mutfak Gereçleri İndirimli Ürünleri

ŞOK’ta bu ay çokça beğenilen ve son yılın modası olan altın yaldızlı tabak çeşitleri sadece 7.99 TL. Hanımlar bu tabaklar çok rağbet görüyor bu fırsatı kaçırmayın.

Üstelik şok çok uygun fiyata Kütahya porselen kahve fincanı seti 39. 95 TL olarak satışa sunuyor. Ayrıca şokta lav su bardağı 3’lü 9.99 TL ve lav meşrubat bardağı 3’lü 11.95 TL gibi çok uygun fiyatlarda raflarına koymuş bulunuyor.

Züccaciye Reyonu İndirimli Ürünler

Şok mutfak gereçlerinde rakiplerini geride bırakarak şok fiyatlarla satış yapmanın mutluluğunu yaşıyor. Şok ta erzak kabı 1,2 litre 3.99 TL erzak kabı 2,4 litre 5.99 TL erzak kabı 4 fitre 7 99 TL gibi uygun fiyatlarıyla satışta bulunuyor. Şok’un diğer fırsatı ise patates/soğan saklama kabı 14 litre 14. 95 TL gibi çok uygun fiyata satışta.

Şokta ekonomik diğer ürünlerin içinde çelik saklama kabı 16 santim 12.95 TL saklama kabı 18 santim 14 95 TL Çelik saklama kabı 20 santim 16. 95 TL gibi uygun fiyatlar bulunuyor. Misafirlerine lezzetli kahveler yapmak isteyenleri de düşünen şok 40 yıl hatırı olan kahveyi güzelce pişirin diye Çelik cezve 400 cc 9.90 TL ye raflarına koymuş durumda. Kahvelerinizi misafirlerimize güzelce sunun diye çelik dikdörtgen tepsi sadece 22,95 TL üzerinden satılıyor. Ayrıca evinizi mis kokusu saracak  keklerinizi saklayın diye şok kek fanusu 9.99 TL gibi çok uygun fiyata satıyor.

Titiz tezgah üstü çöp kovası 9.99 TL. Bu fiyata Bu ürünler kaçmaz. Ayrıca Titiz ne alırsan 4 TL  sepeti de satışta ve içinde çok farklı uygun fiyatlı çeşitli mutfak gereçleri var.

Toka Çeşitleri İndirimli Ürünleri

Süsüne düşkün Hanımlar, eşine hediye almak isteyen beyler bu tokalar çok güzel. Şok market yine sizleri düşündü ve bu yüzdenin incili toka çeşitlerinin fiyatını 5,95 TL yaptı.

Alışveriş Yap Bolca Kazan Kampanyası

Şok market yine müşteri memnuniyetini önde tutarak 25 TL ve  üzeri yapılan her alışverişe çok uygun fiyata Vernel Max yumuşatıcıyı 18 TL den veriyor. Üstelik 3×720 ml. Bu fırsatlar kaçmaz. Haydi şokta buluşalım ucuza kaliteli alışverişin keyfine kavuşalım.