Film endüstrisi son birkaç yıldır yeniden yapımlar ve gecikmiş devam filmleriyle dolup taştı. Disney’in 80’li ve 90’lı yılların aksiyon filmlerinden sonra nihayet hayranlarının görmeyi bekledikleri Space Jam filmine de sıra geldi. Yaklaşık iki sene kadar önce ortalıkta bir dedikodu dolaşıyordu. Warner Bros.’un NBA’in yıldız ismi LeBron James ile birlikte yeni bir Space Jam filmi çekmeyi planladığı sağır sultanın bile kulağına gitmişti. Şimdi bu hayata geçiyor ve Space Jam 2 Lebron James çıkıyor. LeBron James, devam filminde çok daha kurgusal karakterlere çarpacak gibi görünüyor.

Space Jam 2 sonunda duyuruldu ve yıldızı olarak ünlü basketbolcu LeBron James açıklandı. Filmdeki prodüksiyon 2021 sürümü için hazır ve setten çekimler de sızdırıldı. Space Lam 2, ilkinde rol alan ve Looney Tunes ile birlikte çalışan Michael Jordan’a odaklanıyor. Sızdırılmış görüntülere bakılırsa, LeBron James, Bugs Bunny ve Daffy Duck’tan çok daha kurgusal karakterlerle temasa geçecek. Maske, Lord Voldemort ve hatta Joker bu karakterler arasında sayılabilir. Film sadece çizgi film karakterleriyle sürmeyecek gibi görünüyor. Elbette birçok kişi henüz film çıkmadan, LeBron James performansını merak ediyor. Şimdiden performansı ile efsane Michael Jordan’ı gölgede bırakıp bırakmayacağı tartışılmaya başlandı.

Warner Bros., film hakkında neredeyse her şeyi mümkün olduğunca uzattı. Ancak vizyona gireceği 2021 yılı için, son derece iyi bir film beklentisi şimdiden oluştu.