Survivor için geri sayım başladı. Acun Ilıcalı, Eser Yenenler Show’da ilk yarışmacıyı açıkladı.

Bilindiği üzere geçen sezon Survivor 2019 Türkiye-Yunanistan konsepti beklenen ilgiyi görmedi. Bu sezon Acun Ilıcalı’nın başarısızlığa tahammülü yok. Survivor 2020 Ünlüler-Gönüllüler formatı tekrar geri dönüyor.

Acun Ilıcalı’nın  sosyal medya fenomenlerinden en azından birisini Survivor 2020’ye katmak istiyor. Exatlon Challenge’da yer almayan Enes Batur’un Survivor 2020’de olacağı söyleniyor.

Survivor 2020 Ünlüler

Ersin Korkut

42 yaşındaki Ersin Korkut, yeni ektirdiği saçları ile Survivor 2020’de yer alacak. Eser Yenenler Show’da ilk açıklanan isim oldu.

survivor 2020

Survivor Yarışmacıları

Sercan Yıldırım

29 yaşındaki Fatih Karagümrük oyuncusu Sercan Yıldırım da Survivor 2020 kadrosu içerisinde yer alacak. Bursaspor altyapısında yetişen ve Galatasaray’da oynayan Sercan Yıldırım beklenen patlamayı yapamadı.

sercan yıldırım survivor

Sercan Yıldırım

 

Uğur Pektaş

Uğur Pektaş, 16 Nisan 1979 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Anne- babası 13 yaşındayken boşandı. Yoga, aikido ve tai chi sporları yaptı. Kocaeli Üniversitesi Otelcilik Bölümü’nde okudu. Aynı zamanda Tur rehberliği yaptı, bir bira firmasının parti ekibinde organizatör olarak çalıştı. Ayrıca babasıyla ortak olduğu Otomobil tamiri ve bakım servisi dükkanı var.

uğur pektaş

Mert Öcal

Mert Öcal, 29 Eylül 1982 tarihinde İstanbul’da doğdu. Best Model of Turkey seçildikten sonra 2004 Best Model of The World yarışmasını kazandı. Daha sonra Görgüsüzler, Oyun Bitti, Asla Unutma, Nehir, Doktorlar ve Rüyalarda Buluşuruz gibi çeşitli dizilerde rol aldı. Yurt dışında ve yurt içinde birçok katalog ve defilelerde görev aldı.
En son Arka Sokaklar dizisinde Tarık rolüyle izleyici karşısına çıktı.

mert öcal

Derya Can Göçen

Derya Can Göçen, 12 Ekim 1979 Çanakkale doğumlu, Türk dalgıç, dünya serbest dalış rekortmeni ve milli sporcudur. Çanakkale’de dünyaya gelen Derya Can, lisans eğitimini Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde tamamladıktan sonra beden eğitimi öğretmenliği yapmaya başladı. Spor hayatı 8 yaşında atletizm ile başladı ve Çanakkale bölgesinde düzenlenen şampiyonalarda birçok madalya kazandı. Lise yıllarında Tekvando ile tanışan Derya Can, 2000 olimpiyatları kadrosuna seçilmeyi başardı. Serbest dalış sporuna başlaması ise çok enteresan bir hikâye. Derya Sualtı korkusunu yenmek için 15 yaşında tüplü dalışa başladı. Çanakkale Dalış okulunda Serbest Dalış takımında olan bir yakının ısrarı üzerine serbest dalış sporu yapmaya başladı.

derya can göçen

Şaziye İvegin Üner

Eski bir basketbolcunun kızı olan Şaziye, 7. sınıfta iki kız kardeşi ile birlikte basketbola başladı. Üç kız kardeş Adana kulübü BOTAŞ’ta 2 kez Türkiye Genç Kızlar Basketbol Şampiyonası’nda şampiyon oldular. 22 yaşında takımının kaptanlığını üstlenerek ülkedeki en genç kaptan olan kadın basketbolcu oldu. Botaşspor’da geçirdiği 10 başarılı yılın ardından, 7 Mayıs 2004’te Fenerbahçe’ye transfer oldu.

2007-08 sezonu için Montigarda Basket ile anlaştı ve bir sezonu burada geçirdi. Ertesi sezon tekrar KBL’ye döndü ve bu kez Beşiktaş Cola Turka ile sözleşme imzaladı. Daha sonra Rus temsilcisi Spartak Moskova’ya transfer oldu. Bir süre burada oynadıktan sonra tekrar Türkiye’ye döndü ve bu kez Galatasaray ile anlaştı. 2009-10 sezonunda Mersin BŞB ile sözleşme imzaladı ve bir sezonu burada geçirdi. Ardından ertesi sezon eski takımı Fenerbahçe’ye transfer oldu. 2011-12 sezonu başında ses getiren bir transfere imza atarak Galatasaray Medical Park ile anlaştı.

şaziye ivegin üner

Parviz Abdullayev

Azerbaycanlı olan Parviz Abdullayev hırslı yapısıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Parviz Abdullayev 5 Ocak 1986 yılında Azerbaycan’da doğdu. Şimdiye kadar profesyonel olarak 55 dövüşe katıldı. Bu dövüşlerden 49 zafer, 26 nakavt ve 6 yenilgi aldı. 2010 yılında Azerbaycan’da yılın ilk 10 sporcusundan biri ilan edildi. Parviz Abdullayev, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev tarafından spordaki başarısından dolayı yeni bir daire ile ödüllendirildi.

parviz

Aycan Yanaç

Aycan Yanaç, 21 Kasım 1998 yılında Almanya Nünberg’de doğdu. Ülkemizde A Milli Kadın futbol takımında forma giyen sporcu, forvet mevkisinde oynuyor. Güzelliği ile dikkat çeken genç futbolcu, futbola Nünberg’le başlamış ve daha sonra Köln’de devam etmiştir.

aycan yanaç

 

Survivor 2020 Gönüllüler

Yasin Obuz

MasterChef Yasin Obuz, Survivor 2020’ye katılacak mı belli oldu. Yasin Obuz da adaya gidecekler isimler arasında..

survivor 2020

Cemal Can Canseven

Danla Bilic’in kanketosu olarak ünlenen Cemal Can Canseven ‘in de Survivor 2020 kadrosunda yer alacağı kesinleşti. Cemal Can Cansever kimdir?

survivor 2020

Tayfun Erdoğan

Şarkıcı Emrah’ın (nam-ı diğer Küçük Emrah’ın) oğlu Tayfun Erdoğan ikinci yarışmacı olarak belirlendi. Survivor 16 Şubat’ta başlıyor ve Survivor 2020 Yarışmacıları merak ediliyor.

survivor 2020

Survivor Yarışmacıları

Survivor 2020 Ne Zaman Başlıyor?

Survivor 2020, 16 Şubat 2020’de başlıyor.

Survivor 2020 Fragmanı

İlk bizim sitede yayınlanacak.