Türk Telekom kalitesi ve yüksek çekim gücüyle kullanıcılarını memnun etmek için yeniliklere devam etmektedir. Ayrıca Türk Telekom, kullanıcılarını daha fazla memnun edebilmek ve daha fazla kitlelere ulaşmak için kampanyalar yapmaktadır. Teknolojinin gelişmesiyle Türk Telekom da, kendisini sürekli geliştirmekte yeni kampanya ve hediye imkanları sunmaktadır.

Müşteri memnuniyetini esas alan uygulamalarıyla Türk Telekom kullanıcılarına doyasıya internet kullanabilme imkanı sunmak amacıyla bedava internet paketleri yapmaktadır.

Bedava Internet Paketleri ve İçerikleri

Sil süpür kampanyası; Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirerek, bu uygulama içerisindeki oyunu oynamanız gerekmektedir. Oyunu oynayarak internet, DK ve Muud Premium üyelik kazanabilirsiniz. Faturalı ve faturasız hatlar bu uygulamadan faydalanabilir.

Hediye sosyal medya kampanyası;  sadece faturasız hat sahibi kadın kullanıcılara özel bir kampanyadır. Ayda 1 kez 30 TL ve üzeri yüklemelerde sosyal medyada kullanabilecekleri 1 GB Whatsapp, 1 GB Facebook ve Twitter için bedava internet yüklenmektedir. Kampanyadan faydalanmak için SOSYAL PAKET yazıp 5555 e göndermeniz gerekmektedir.

Yeni yıl demek bol GB demek; kampanyası faturalı hat sahipleri içindir. Bedava 15 GB internet kazandıran bu kampanya için Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını yükleyerek, aylık 15 TL’ye ek 5 GB internet satın alınması gerekmektedir. Bu uygulama sonunda 3 ay boyunca ayda 5 GB, toplam 15 GB bedava internet kazandırmaktadır.

4,5G 1 GB hediye internet kampanyası; faturalı ve faturasız hat sahiplerinin sim kartlarını 4,5G ile değiştirmeleri halinde 30 gün geçerli 1 GB bedava internet kazanmaktadır. Kampanya için yeni karta geçtikten sonra “4.5G SIM” yazarak 5555’e mesaj atmanız durumunda bedava 1 GB internet hayatınıza yüklenecektir.

Siri ile Lira paylaşanlara bedava internet kampanyası; sadece İphone kullanıcıları 500 MB intenet kazanmaktadır. Faturalı ve faturasız hat sahiplerini Siri üzerinden rehberindeki Türk Telekom kullanıcılarıyla lira paylaşması halinde bedava 500 MB internet kullanma hakkı kazanmaktadır.

Hediye internet gönderenlere bedava internet kampanyası; başkasına göndereceğiniz hediye internet size hediye olarak dönmektedir. Nisan sonuna kadar geçerli olan bu kampanya ile 1 GB hediye internet yazıp göndererek haftalık 1 GB, 4 GB internet yazıp gönderirseniz aylık 4 GB hediye kazanırsınız.

E-fatura aboneliğine geçenler kampanya; hediye kampanyası ile ücretsiz 1 GB internet kazanırsınız. Faturanızı e-faturaya geçirmeniz halinde bir kereye mahsus bedava 1 GB internet kazanırsınız. Kampanyadan faydalanmak için, 1GB e-mail adresinizi yazıp 3008 e göndermeniz gerekmektedir. Bu kampanyada amaç, çevreyi ve doğayı korumaktır.

Türk Telekom’dan Öğrenci Ve Öğretmenlere Özel Kampanya

EBA kampanyası; Milli Eğitim Bakanlığının, Eğitim Bilişim Ağı (EBA) kullanıcısı faturalı ya da faturasız hat sahiplerinin faydalanabileceği kampanyadır. Kampanyadan faydalanabilmek için EBA yazıp 5555 mesaj göndermek gerekmemektedir.

Kampanya dahilinde EBA kullanıcılarına, sadece EBA uygulamasında kullanabilecekleri, bedava 3 GB internet hediye etmektedir. Kampanya öğretmen ve öğrencilere yönelik bir kampanyadır.

Türk Telekom Fırsatları ve Kalitesi

Türk Telekom’un bu kampanyalar dışında kişilere ve mesleklere özel indirimli ve hediyeli kampanyaları bulunmaktadır. Ayrıca Türk Telekom’da ekonomik ve her ihtiyaca uygun tarife seçenekleri bulunmaktadır. Numarasını Türk Telekom’a taşıyan kullanıcılar için çok cazip ve ekonomik tarifeler sunan Türk Telekom daha kazla kitleye ulaşmayı amaçlamaktadır.

Türk Telekom şehit ve gazi yakınlarını meslekler ve kişilere özel birçok cazip tarife seçenekleri sunmaktadır.

Türk Telekom’un ekonomik ve cazip paketlerinden bazıları şunlardır:

  • 29 TL karşılığında 1000 DK, 1000 SMS, 8 GB internet veriyor.
  • 19 TL karşılığında 500 DK, 1000 SMS, 3 GB internet veriliyor.
  • 23 TL karşılığında 750 DK, 5000 SMS, 4 GB internet sahibi olunabilir.

Birçok tarife seçeneği arasından sizin için en uygun tarifeyi seçerek Türk Telekom fırsatlarından yararlanabilirsiniz.