Uzun boylu bir kız olduğunuz için pişman olmanıza gerek yok. Endişelenmeniz gerekmiyor, çünkü sizi memnun avantajlar da var.

Uzun boylu bir kız olduğunuz için utanmayın. Uzun boylu kızlar için harika avantajlar da var. Aşağıdaki listeye göz attığınızda Uzun Boylu Olmanın Avantajlarını görebilirsiniz.

Modellik Fırsatı

Boyunuzdan dolayı bir modellik teklifi alabilirsiniz ve eğer isterseniz model olabilirsiniz. Bazı ciddi teklifler için formda ve sağlıklı kalmaya özen gösterin. Model olmak sadece güzel olmayı değil,uzun olmayı da gerektiriyor. Bu nedenle, uzun ve cesur olmanın tadını çıkarın.

Uzun Çocuklar Partide Size Eşlik Eder

Partide sadece uzun boylu adamlara eşlik edeceksiniz. Diğerleri size katılamayacak ve seçici olduğunuz için mutlu olacaksınız.

İnsanlar Sizi Fark Eder

Bir kalabalığın arasında en uzun kızsanız, insanlar sizi diğerlerinden daha fazla fark edeceklerdir. Bazıları bunu bir dezavantaj olarak hissedebilir ve utangaç olabilir. Ancak bu durum şirketinizde, kolejinizde ve okulunuzda fark edilmenin bir güven artırıcı olduğunu düşünmelisiniz.

Büyük Spor Becerileri Olmadan Sporlara Dahil

İyi yetenekleriniz olmasa bile, sporların çoğuna dahil edileceksiniz. Bazen takımın kaptanı bile olabilirsiniz. Bu güveninizi artıracaktır.

Uzun Kızlar = Uzun Bacaklar

Çoğu erkek, uzun bacaklı kızları sever. Uzun bacaklarınız varsa, övünmenin tadını çıkarın. Uzun bacaklarınız varsa, onlara esmer bir ton kazandırmak için çalışın. Onların ince ve tonlu görünmesi için egzersizler yapın.

Ekstra Kilo Endişesi Azalır

Uzun boylu kızların, ekstra kilo almak konusunda endişeleri daha az olur. Eğer uzun boylu bir kızsanız, şişman görünmezsiniz. Birkaç kilo daha almaktan endişe etmeden en sevdiğiniz hamburger ve süt ürünlerinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Uzun Elbiseler ile Muhteşem Görünüyorsunuz

Herhangi bir uzun elbise, diyet yapmanıza gerek kalmadan size uyacak. Çok şişman olmadığınız sürece, bazı özel uyum ihtiyacınız olabilir. Aksi takdirde, her türlü uzun elbisede muhteşem görünebilirsiniz.

Mutfak Rafınıza Kolayca Ulaşın

Topukluları unutacağınız gibi, evde bir mutfak merdiveni veya taburesi bulundurmayı da unutabilirsiniz. Mutfak rafınıza, kitap rafınıza veya daha yüksek bir yere yerleştirilmiş herhangi bir şeye yardım almadan ulaşabilirsiniz.

Hızlı Adımlar

Uzun boylu bir kızsanız, uzun bacaklarınız vardır ve uzun adımlar atabileceğiniz anlamına gelir. Bu sayede hedefinize hızla ulaşabilirsiniz. Yükseklik avantajınız nedeniyle daha az enerji harcayarak daha uzun mesafeleri kolayca alabilirsiniz.

Kalabalığın Arkasından Konserlerin Tadını Çıkarın

En sevdiğiniz şovlar, konserler, etkinlikler ve hatta bir fotoğraf çekimi sırasında geride kaldığınızdan endişelenmenize gerek yok. Konserleri ve izi ve şovları kalabalığın arkasından herhangi bir zorluk çekmeden kolayca izleyebilirsiniz.

Kolayca sarılın

Uzun olmak kısa arkadaşlarınızı kolayca kucaklayabileceğiniz anlamına gelir. Başkalarının size sarılmaktan rahat olmadıklarından endişelenmeyin, ama kesinlikle başkalarını kucakladığınız zaman kendinizi rahat hissedeceksiniz.

Yüksek Topuklar Gerekli Değildir

Uzun boylu bir kızsanız, o zaman diğer kız ve erkeklerin boyuna uyması için her zaman bu rahatsız edici topukluları giymeniz gerekmez. Bu topuklu olmadan bile uzun boylu olmanın tadını çıkarabilirsiniz. Ancak, favori topuklu ayakkabılarınızı giyerek kendinizi kesinlikle süper görünümlü hale getirebilirsiniz. Erkekler de uzun boylu kızlarla olmayı severler.