Victoria’s Secret, dünyaca en ünlü kadın tasarım markası ve üreticisidir. “Açılar” olarak bilinen güzel kadınlar, markanın ürünlerini tanıtmak için çeşitli defilelerde yardımcı oluyorlar. Tüm Victoria’s Secret melekleri güzellikleriyle göz kamaştırıcı bulunuyor. Bir sıralamaya karar vermek için karar vermek bir hayli zordur.

Tüm zamanların en göz alıcı 10 çekici Victoria’s Secret meleği listesine göz atın:

10. Stella Maxwell, Belçika

Stella Maxwell Belçika’da doğdu ve ABD’de ikamet ediyor. 2015 yılında Victoria Secret meleği oldu. Maxwell, 2016 yılında Maxim’in “Hot 100 List” oylama anketinde 1 numara oldu.Birçok önemli marka kampanyasının bir parçası olmuştur. Bir kadın ona gelip bir model olma fırsatı verdiğinde kariyeri yanlışlıkla Yeni Zelanda’da başladı. Modelin kusursuz görünümü ve vücudu tanınmasında etkili olmuştur.

9. Elsa Hosk, İsveç

Elsa Hosk, İsveç’in gelmiş geçmiş en güzel modellerinden biridir. Profesyonel olarak basketbol oynamıştır. 2015 yılında Victoria Secret’nın meleklerinden biri olmuştur. Models.com sıralamasında Hosk, En Çekici Modeller  listesinde 15. oldu. Hosk, insan kaçakçılığı karşıtı organizasyon olan FAIR Girls’e yaptığı katkılarla tanınıyor. Modelleme kariyerine 14 yaşında başladı. Spordan gelmesinin etkisiyle dünya modeli olarak, harika bir fiziki yapıya sahiptir. Sürekli olarak ünlü Victoria’s Secret yıllık moda şovlarının bir parçası olmuştur. Harika bir beden ölçüsü, görünüş ve moda anlayışına sahip olmasıyla bilinir.

8. Erin Heatherton, ABD

Erin Heatherton, 17 yaşında İtalyan Flair’in kapağı haline gelen Victoria’s Secret ile yaptığı çalışmalarla tanınmaktadır. Manken ve oyuncu, dünyadaki birçok ünlü derginin yüzü olmuştur. 2010 yılında Heatherton, Victoria’S Secret meleği oldu. 2007’de Elle.com tarafından sezonun en iyi yeni kızlarından biri olarak adlandırması sonrasında öne çıkmıştır. Models.com’da “en iyi 25 çekici model” listesinde 15. sırada yer aldı. Güzel sarışın, moda severler arasında oldukça popüler hale geldikten sonra birçok süper markanın ve reklamın yüzü oldu.

7. Gisele Bündchen, Brezilya

Gisele Bündchen, 2000’den 2007’nin ortasına kadar Brezilyalı Victoria’s Secret meleklerinden biri oldu. 1999’da Vogue gibi dergilerden gelen işler, Brezilya’nın güzellik şöhretini ve parasını artırdı. Şık saçlarıyla da tanınan isim, 2009 yılında Vanity Fair tarafından yapılan ankette, “Dünyanın En Güzel Kadınları” listesinde ikinci oldu. GQ Dergisi ve Erkek Sağlığı Dergisi tarafından “En Çekici Kadınlar” listelerinde Brezilyalı ünlü isme yer verildi.

6. Rosie Huntington-Whiteley, Birleşik Krallık

İngiliz model ve aktris Rosie Huntington-Whiteley , Victoria’s Secret ile yaptığı çalışmalarla tanınıyor. 2010 yılında resmi olarak Victoria’s Secret meleği oldu. 2011 yılında, ilk olarak Maxim’in “Hot 100” listesiyle geldi. Aynı yıl Models.com tarafından “Top 20 Çekici Modeller” listesinde 3. sırada yer aldı. 2012 yılında Elle Stil Ödülleri’nde en iyi stil ikonu seçildi. 2016 yılında Forbes’a göre dünyanın en çok kazanan modellerinden biriydi. Ayrıca Transformers: Moon of the Moon  ve Mad Max: Fury Road’da (2015) Splendid Angharad gibi filmlerde destekleyici rolleriyle tanınıyor.

5. Miranda Kerr, Avustralya

Miranda Kerr, Avustralya’nın en güzel yüzü olarak bilinir. Forbes’a göre 2008’den bu yana uzun yıllar boyunca  dünyanın en yüksek kazançlı modellerinden biri olmuştur. 2007’de Victoria’s Secret meleği olduktan sonra ön plana çıktı. Kerr, Avustralya’dan Victoria’s Secret modeli olan ilk isimdir. Kerr sık ​​sık medyada, yeryüzündeki en güzel kadınlardan biri olarak gösteriliyor. Models.com, FHM ,  Men’s Health ve  Esquire UK gibi web siteleri ve dergiler Kerr’ı dünyanın en güzel kadınlarından biri olarak görüyor. Kerr; sevimli, muhteşem, büyüleyici ve ilahi bir güzelliğe sahiptir.

4. Alessandra Ambrosio, Brezilya

Brezilyalı manken ve oyuncu Alessandra Ambrosio, Victoria’s Secret ile yaptığı çalışmalarla tanınıyor. 2007 yılında, Victoria’s Secret meleği olarak People  dergisinin “Dünyanın En Güzel 100 Kişisinden” biri oldu. 15 yaşında modelliğe adım attı.. Ambrosio; Elle ,  Glamour,  Cosmopolitan,  Harper’s Bazaar ve  Vogue gibi birçok popüler uluslararası derginin kapaklarında yer aldı. Victoria’s Secret’ın 2008 moda şovunda, ilk çocuğuna hamileliği esnasında 3 ay kaçak olarak podyumlara çıktı.

3. Candice Swanepoel, Güney Afrika

Candice Swanepoel, Victoria’s Secret ile yaptığı çalışmaları ile tanınan Güney Afrika’nın en çekici modellerinden biridir. 2010 yılında Victoria’s Secret meleği oldu. 2013 yılında Swanepoel, Victoria’s Secret Kataloğu’nun kapak modeli oldu. 2014 yılında Maxim’in “Hot 100 List” listesinde 1 numara oldu. Swanepoel dünya çapında o kadar ünlendi ki, dünyadaki pek çok dergide kapak olduktan sonra 2012 yılında Forbes’ta en çok kazanan modeller listesinde 10. sırada yer aldı.

2. Adriana Lima, Brezilya

Listemizde yer bulan başka bir Brezilyalı güzellik daha var: Adriana Lima  Model ve oyuncu 2000’den beri Victoria’s Secret meleği olarak bilinir. 15 yaşındayken Lima, Ford’un “Brezilya’nın Süper Modeli” yarışmasında birinci oldu ve ertesi yıl Ford “Dünyanın Süper Modeli” nde ikinci oldu. 2016 yılında Forbes tarafından dünyanın en çok kazanan modelleri listesinde ikinci sırada yer aldı. 2007 Spike Guys ‘Choice Ödülleri’nde “Gezegendeki En Çekici Kız” ödülünü aldı. Lima, People dergisinin dünyanın en güzel kadınları listesindeki 100 isimden biriydi. Çeşitli dergi ve popüler medya organları tarafından dünyadaki birçok güzellik listesinde yer verilmiştir.

1. Marisa Miller, ABD

Amerikan manken Marisa Miller, Victoria’s Secret’taki çalışmaları ve Sports Illustrated Swimsuit Issue görünümleriyle ünlüdür.  2007’de Victoria’s Secret meleği oldu ve 2008 yılında rekor kıran sayılarla Sports Illustrated Mayo yüzü oldu. 16 yaşında iki İtalyan modelleme ajanı tarafından bir San Francisco’da keşfedildi. Miller çeşitli dergilerin, reklam kampanyalarının ve dergi kapaklarının bir parçası oldu. Maxim dergisinin 2008 “Hot 100” listesinde  1 numaraydı. Şaşırtıcı derecede güzel görünüm ve fiziği ile şimdiye kadarki en güzel Victoria’s Secret modeli olarak kabul edenler olduk.a fazladır.

Özel Mansiyonlar:

Behati Prinsloo

Josephine Skriver

Doutzen Kroes

Karolína Kurková

Lindsay Ellingson

Izabel Goulart

Heidi Klum

Lily Aldridge

Sara Sampaio