Teknolojinin getirdiği yeniklikler ve modern cağın sunduğu imkanlar sayesinde internet hayatımızın bir parçası olmuştur. Internet kullanımının yaygınlaşmasıyla insanlar sosyal hayatta ve iş hayatında birçok imkan elde etmiştir. İnternet tüm dünyada ve Türkiye’de günlük hayatımızın büyük kısmında, sağlık, eğitim, turizm, bankacılık,  alış veriş, eğlence amaçlı ve daha birçok amaçla kullanılmaktadır.  GSM operatörlerinin de internet hizmeti vermeye başlamasıyla tüm dünyayı cebimizde taşıma imkanına ulaşıldı.

Bu sayede çok uzun zamanımızı alan işleri cep telefonumuzla çok kısa sürede halletme olanağı sunuldu.  Vodafone her geçen gün kendini geliştirerek çekim gücünü artırmakta ve insanlara en kaliteli internet kullanımı olanağını sunmak için çalışmalarına devam etmektedir. Kesintisiz ve yüksek çekim gücünde internet kullanımı imkanı sunan Vodafone kullanıcıları için birçok kolaylık ve seçenekler de sunmaktadır.

İnternet Kalitesinin Önemi

Genç yaşlı herkese büyük kolaylıklar sunan internet kullanımı, hayatımızın pek çok alanına girmiş ve büyük kolaylıklar sunmuştur.  Çok uzun vakit gerektiren işler internet kullanımı sayesinde çok kısa sürede halledilmekte, eğlenceli vakit geçirme olanağı sunmakta, alış verişlerinizi sanal ortamda yapabilmekte ve istediğiniz bilgiye bir tıkla ulaşmanızı sağlamaktadır. Birçok firma internet hizmeti vermektedir. Fakat internetten istenilen verimin alınabilmesi çekim gücünün yüksek olması, internetinizin ihtiyacınızı karşılayacak yeterlilikte olması çok önemlidir.  Bu yüzden bir internet operatörü seçerken ekonomik ve kaliteli olmasına dikkat etmelisiniz. Aksi halde internet kullanımı size faydalı olmak yerine sinir bozucu hale gelebilir.

Vodafone İnternet Kalitesi

Teknolojinin gelişmesiyle yaygınlaşan internet kullanımının sunduğu imkanlardan kesintisiz ve kaliteli bir şekilde faydalanmak herkesin beklentisidir. Bunun için kullanıcıları iyi bir araştırma yapması gerekir. Herkes ekonomik ve kaliteli internet hizmeti almak istemektedir. Vodafone verdiği her hizmette olduğu gibi internet kullanıcıları için de çok cazip seçenekler ve imkanlar sunmaktadır.

Kaliteli çekimi ve ekonomik paketleri yanında bedava internet paketleri seçenekleri ile birçok seçenek sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve modern hizmet anlayışını ilke edinen Vodafone herkese ve her özel güne kampanyalar yaparak, kullanıcılarının hizmetine sunmaktadır.

Vodafone Bedava Internet Paketleri

Vodafone yükle kazan kampanyası; faturasız hatlar için taahhüt edilen TL yüklemesi gerçekleştirildiğinde, ‘Vodafone bana ne var’ uygulamasından belirtilen bedava internet, bedava dakika ya da başka hediyelerden faydalanabilirsiniz.

Vodafone Hediye Çarkı ile, Vodafone yanımda uygulamasındaki, çarkı cevir işlemine tıklayarak internet ve farklı hediyeler kazanma şansınız vardır. Haftada 1 kere bu uygulamadan faydalanabilirsiniz.

Vodafone Internet Avcıları kampanyası; 26 yaş altı Vodafone FreeZone paketine sahip olanlar, Vodafone internet Avcıları uygulamasını indirerek, uygulama içerisindeki oyunu başlatarak oyunu oynadıkça bit kazanarak, biriken bitlerle hediye internet kazanabilirler.

Vodafone 4,5G hediye internet kampanyası;  4,5G uygulamasına yeni geçenlere verilen 5GB internet paketidir.  4.5 G yazarak 4545 e mesaj göndermeniz halinde hediye internetiniz yüklenmektedir.

Vodafone E-fatura; e-faturaya geçen kullanıcılara 1 GB internet hediye edilmektedir.

Vodafone 2 GB ücretsiz internet; faturasız hatların ayda 35 TL ve üzeri yükleme yapmaları gerekir. ‘ABONE SUPER 2GB’ yazıp, 3636 ya mesaj göndererek uygulamadan faydalanabilirsiniz.

Vodafone’nun her bütçeye ve her ihtiyaca uygun DK, mesaj ve internet içeren tarifeleri vardır.

Bu paketlerden bazıları,

  • 750 DK, 250 SMS, 7 GB internet, artanı devreden tarife, 25 TL
  • 750 DK, 10 SMS, 10 GB internet. İlk 3 ay 29 TL daha sonraki 12 ay boyunca 33 TL
  • 1000 DK, 250 SMS, 11 GB internet. 45 TL ve daha birçok, SMS, DK ve internet seçenekleri olan tarifeler bulunmaktadır.