Agresif görünümlü tasarımına  sahip S60 T8 Twin, yüksek performans sunar. Karmaşık ama bir o kadar da asil görünümlü araç 390 beygir gücüne sahip. Hibrid destekli otomobil, dört tekerlek çekiş sağlayarak performansı ikiye katlamaktadır.

Volvo S60 T8 Twin asi görünümlü olmasına rağmen sessiz bir sürüş sağlamaktadır. Tam şarj ile 30 mil mesafeye kadar emisyonsuz elektrikli sürüş sağlar. Muhteşem sürüş keyfi ile birlikte aile bireylerine sağlam bir yolculuk ve iç mekân dekorasyonu ile kullanım pratikliği sunar.

Volvo S60 Farkı

Volvo S60 T8 Twin iç ve dış tasarımındaki kusursuzluğu dışında sürüş ve teknik özelliklerinden dolayı adından söz ettirmektedir. Volvo s60 farkıyla yollarda sessiz bir o kadar hızlı ve kusursuz yolculuk yapmak mümkün. Diğer araçlarla bir yarışa girmeyen ve karşılaştırmada bulunmaya gerek kalmayan Volvo daha dingin ve bir o kadar asilik sevenler tarafından tercih edilmektedir.

Volvo S60 arka dingil üzerinde ekstra 86 bhp’lik elektrikli ve hızlı bir sedana sahiptir. Otomatik olarak ekran üzerinden kullanım kontrol panel hizmeti sunarak mod değişimi, akü görüntüleme, elektrikli kullanımdan benzine geçiş zamanı görüntülenebilmektedir.

Volvo S60 T8 Kullanım Özellikleri

Eco mod gaz tepkisini azaltarak, motor performansını olabildiğince uygun ortalamaya çeker ve yumuşak bir sürüş özelliği sunmaktadır. Güç modu gaz kelebeğini keskinleştirerek en yüksek oranda maksimum performans sağlar. Güç modu, eco mod ya da varsayılan mod kullanımlarının hepsi motor ön aksa ileti göndererek elektrikli motor dört teker çekişi için arka tarafa güç gönderimi yapar. Hibrit sistem sessiz ve yüksek performans sunar. Bu sayede tam şarj ile uzun süreli kullanım ortaya çıkmaktadır. Volvo s60 T8 Twin serisinde araç motor ve kullanım dışında araç içi bağlantı ve kullanım alanları da dikkat çekmektedir.

Gösterge paneli üzerinden ulaşılıp görüntülenen eğlence sistemi ile Apple Car Play ve Android Auto’ya Usb üzerinden bağlantı sağlanmaktadır. 9 inçlik dokunmatik ekrana sahip olan araç uzun yollarda bile konforlu sürüş ve yolculuk sağlamaktadır. Geniş ve ayarlanabilir koltuklar, ısıtmalı otomatik camlar, mükemmel tasarım direksiyon simidi, kontrol sağlama ekranı ve ses sistem ile Volo s60 T8 Twin hayata renk katan bir seri sunmuştur.