Sürekli gittiğiniz spor salonunuz muhtemelen koronavirüs sebebiyle kapalıdır. (Eğer değilse gitmemeniz daha iyi olur. Virüsün bulaşmasına imkan sağlayabilir). Eğer kapalıysa üyeliğinizi iptal etmeyi düşünüyor olabilirsiniz. Ama eğer bütçeniz el veriyorsa devam etmeyi düşünün.

Eğer büyük ticari bir spor salonuna gidiyorsanız üyelik iptali için fikrinizi değiştirmeye çalışmam. Sonuçta devir ekonomi devri. Fakat üyeliğiniz küçük bir işletme ise ve bütçeniz bunu karşılamaya yetiyorsa üyeliğinizi devam ettirmeniz onların ayakta kalması için iyi olacaktır. Birçok fitness salonu, pilates stüdyosu şu anda kapalı durumda ve kiralarını ödüyorlar. Belki bir kısmı borç ile ekipmanlarını almış olabilir.

Şu anda birçoğu üyelerini aktif tutmak için antremanlarını çevrimiçi hale getiriyor. Her şeyin online hale geldiği bu zamanlarda eğitmeninizin uzaktan koçluk yapabileceğini ve eğitim planlarına evde uyabileceğinizi görebilirsiniz.

İptal edip, etmemek hala kişisel bir karardır. İhtiyacınıza göre en doğrusunu yapın. Ancak hala sabit bir maaş ödemesi alıyorsanız, tüm bunlar bittiğinde yeniden açılmasını istediğiniz işletmeleri desteklemek için elinizden geleni yapın.