İnsanlar bazı dönemlerde evlerine alacakları eşyaları daha uygun fiyata alabilmek için indirimleri beklemektedir. Bazı firmalar yeni sezonun açılamasıyla mobilya veya koltuklarda indirim kampanyaları düzenliyorlar. Haliyle müşteriler bu kampanyaları fark ederek daha fazla alışveriş yapmalarına sebep oluyor. Peki, hangi markalar ne kadar indirim yapıyor, gelin hep beraber öğrenelim.

Doğtaş Markası

Doğtaş yeni bir sezon açılışı yaparak koltuklarda %40’lara varan kampanyaları müşterilerine sunuyor.

Loft Koltuk Takımı: Loft koltuk takımı size evinizden keyif almanızı vaat ediyor. Dekorasyonu dar evlere göre tasarlanmıştır. Renk seçeneği vardır. Yatak olabilme özelliği mevcuttur. Temizlik anlamında sizi rahatlatacak kolay temizlenebilir kumaş özelliğine sahiptir. Bunların yanı sıra sandık olabilme ve bazalı depolama özelliği de vardır. En önemlisi yumuşak kumaş dokusuna sahiptir. Ek olarak temizliği kolaylaştıracak yüksek ayak yapısı vardır. Böylece altındaki tozları rahatlıkla silebilirsiniz.

Alya Koltuk Takımı: Alya koltuk takımı hafif tüylerden, soft renklerden ve nostaljik detaylardan oluşmaktadır. Modeli retro tutkunları için tasarlanmıştır. Dekoratif dikiş detayları ve zarif kol yapısına sahiptir. Yüksek konik ayak yapısına sahip olup size şıklığı sunarken aynı zamanda temizlikte de size kolaylık sağlamaktadır. Evde rahat bir konforu size sunan alya koltuk takımı ile aynı zamanda yatak olabilme özelliği ile de misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayabilirsiniz. Bunların yanı sıra dar alanda sandık olabilir ve size kullanım kolaylığı sağlar.

Mantini Koltuk Takımı: İsteyene bohem isteyene modern isteyene de klasik olabilen koltuk takımıdır mantini koltuk takımı. Her eve her tarza uyum sağlayabilen kusursuz bir koltuk serisi. Büyük metrekareli evlere kusursuz uyum sağlarken aynı işlevi küçük metrekareli evlere de sağlayabilmektedir. Eğer doğru kombinasyonu oluşturabilirseniz geniş yaşam alanlarında müthiş bir konfor sağlayabilirsiniz.

Sakinleşmek istiyorsanız eğer bohem tarz tam size göreyken modern tarza ayak uydurmak isterseniz beyaz ya da pudra renkleri tam sizin tarzınızı yansıtacaktır. Bunların yanı sıra sadeliğinizi ön plana çıkarmak isterseniz krom gibi metal dokulardan veya siyah ve beyaz gibi maskülen tarzlardan yana seçiminizi kullanabilirsiniz. Tüm ortama uyum sağlayan mantini koltuk takımı sizin tüm zevkleriniz karşılamaya hazır.

Clarissa Koltuk Takımı: Hep zirvede olmak isteyenlerin tercih edeceği koltuk takımı clarissa koltuk takımı. Popülaritesini asla yitirmez. Dekoratif şöleni birbirinden beslenen yakın tonlardan alır. Aynı cazibesini aldığı renkler gibi. Eğer toprak rengi aşığıysanız ve huzuru bu renklerde arıyorsanız bu takım sizin için birebir. Clarissa koltuk takımının insana güven vermesinin nedeni kendinden emin olarak sergilediği o duruş. Heyecanınızı okşayan kırlentler olurken zirveye çıkmanızı aksesuarlar sağlıyor.

Parma Koltuk Takımı: Çok yoğunsanız, şehrin telaşından koşuşturmasından yorulduysanız eğer tercih edeceğiniz takım perma koltuk takımı olmalı. Sade bir hayat sevenlere hitap eden koltuk takımıdır. Parma koltuk takımı ev dekorasyonunda sadelikten yanayken kendine güvenen duruşuyla kalpleri fetheder. Bu koltuk takımını modernleştiren kısım ise renklerin ton sür ton olayıdır. Koltuk takımına her oturduğunuzda yüzünüzü doğaya dönmüş gibi hissedeceksiniz. Parma koltuk takımı ikili ve üçlü koltukların yanı sıra bir adette berjer bulunuyor. İkili veya üçlü koltuklar yatak olarak kullanılabilme özelliğine de sahiptir. Konforunuzu düşünürken aynı zamanda da gözünüze hitap eder. Her oturduğunuzda dışarıdaki hayatınızı unutur, şehrin gürültüsünden ve kaotik kalabalıktan uzaklaşırsınız. Bu da size çok iyi hissettirecektir.

Kilim Markası

Yeni sezonda koltuk ve oturma gruplarında indirimle başlayan kampanyalar sayesinde müşterilerin yüreklerine ve gözlerine hitap edecek tasarımlarını sunuyor.

Gold Koltuk Takımı: El işçiliği oldukça yüksek bir koltuk takımıdır. En beğenilen özelliği de budur. Bildiğiniz tüm şık kavramlarını bu koltuk takımını görünce unutabilirsiniz. İşlenen gold rengi şık bir temsilci olarak karşınıza çıkmakta.

Marmaris Koltuk Takımı: Eğer ferah bir nefes almak isterseniz tercihiniz Marmaris koltuk takımından yana olacaktır. Çağdaş şıklık ve modern tasarım birleşmiştir. Şık ayaklıkları size temizlikte büyük bir kolaylık sağlayacaktır.

Kaş Koltuk Takımı: Ahenk içinde bir renk uyumu ve aynı zamanda sade bir tasarım. Kaş koltuk takımı 2 adet koltuk ve 1 adet berjerden oluşmaktadır.

Her sezonda olduğu gibi birden fazla marka çeşitli ürünleri sergileyerek kampanyalar düzenliyorlar. Sizlerde evinize yeni eşya almayı düşünüyorsanız bu kampanyaları takip etmenizi öneririz.